Menu
TOPZINE.cz

Je v módě hranice mezi stylem a nechutností?

Redakce

Redakce

15. 11. 2010

FOTO: Podzimní módaNěkteré doplňky můžeme vidět ve dvou variantách, a to zcela jinak na odlišných lidech. Buď je vidíme ošklivě a tragicky, nebo elegantně a vznešeně. Záleží na kvalitě, nebo na nápadu?

FOTO: Podzimní móda

Podzimní móda, Zdroj: New Yorker

Ponožky v sandálech

Viděli jste teď nedávno ponožky v sandálech někde v časopise, třeba v módní story? A teď už vytahujete sandály z RockPointu? Tak na to zapomeňte! Ono je totiž dost složité vybrat takovou kombinaci, aby stála za to a vy jste si neulili pořádnou ostudu místo parády.

FOTO: Ponožky v lodičkách

Ponožky v lodičkách, Zdroj: fabsugar.com

Tepláky a tepláčky

Jsou pohodlné a poslední dobou jsou vidět stále víc a víc, a to i ve spojení se sakem nebo lodičkami. Objevily se i v pánské kolekci Lanvin ♥ H&M. Už se zkrátka berou jako dřív. A tak si je můžeme, v jisté míře vzhledu, vzít i do města. Ale i tady si dávejte pěkný pozor na výběr tepláků a na jejich kombinaci s ostatními věcmi.

FOTO: Tepláky

Tepláky, Zdroj: New Yorker

Parka

To je taková ta vojenská bunda. Někdo si ji koupí v Bershce a někdo ji má ještě z vojny. A je pravda, že ta pravá a nefalšovaná vojenská někdy vypadá i lépe!

Kožešina

„Kožešina je vražda!“ To asi poslouchá mnoho lidí, kteří v ní kráčí po městě. Mně se ale líbí. A hlavně existují i dobré náhrady. A pokud ke kožíšku nevezmete rifle, myslím, že nemusíte udělat strašnou chybu.

FOTO: Bundy ve vojenském stylu

Bundy ve vojenském stylu, Zdroj: New Yorker

Plátěná taška

Na rovinu, vám se vážně líbí tašky s nápisem: „Masné Výrobky Pana X“? Občas jsou na ulicích k zhlédnutí i horší FOTO: Plátěná taškavarianty. Plátěné tašky se nosí, ale ty více cool. Třeba když je na ní namalovaná obyčejná skica nějaké stylové postavičky. Také zahoďte staré a pořiďte si jednu k světu.

To je takový malý přehled úletů, které byste měli znát a měli byste si na ně dát pozor. Ne vše, co se v módních žurnálech a přehlídkových molech objeví, stojí za to. A odpověď na otázku – někdy záleží na kvalitě, jindy na nápadu. Prostě s citem a rozumem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Je v módě hranice mezi stylem a nechutností?