Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Je libo Bitch & Chips?

Redakce

Redakce

27. 5. 2010

Pokud spojíte syrový zvuk Backyard Babies nebo Buckcherry s klasickým zvukem Kiss nebo Möntley Crüe a za nástroje pustíte čtyři nadšence, dostanete jedinečný koktejl muziky. Captain Cassidy, Peter Kizz, Touby Lane a Tom LePaul; to jsou Bitch & Chips. Poměrně mladé glamrockové seskupení nenechá nikoho na pochybách, že o nich ještě uslyšíme.

Bitch & Chips, Zdroj: myspace.com

Nová senzace jménem Bitch & Chips

Čtveřice rockerů si svou hudbu náležitě užívá, což je patrné především na živých vystoupeních. Inspirace v Möntley Crüe je slyšitelná od prvního tónu. Bitch & Chips jsou velmi slibní hudebníci, kteří o sobě dávají pomalu, ale jistě vědět. V dubnu 2009 vydali svůj první počin, EP nazvané Fastfood Attraction, podle kterého je víc než jasné, že tahle partička na to má!

Dosud koncertovali především v Německu, v České republice se zatím moc neohřáli. V loňském roce ale pokořili klub Matrix a letos se podívali do smíchovského Futura. Svoje vystoupení koření spoluprací s rapperem MC Reiny, ale především divokým a živelným vystupováním.  Jejich nejbližší koncert v českých luzích a hájích je v plánu 29. května v Brně.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Je libo Bitch & Chips?