Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jarní květiny a bytové doplňky aneb Pusťte si jaro do domu

FOTO: Barevné prostírání do jídelny, značka H&MTaké už jste jako já letos zavítali do květinářství? Nedokázala jsem při pohledu na barevné petrklíče, tulipány a narcisky odolat a musela je koupit. Zatoužila jsem alespoň po malém kousíčku jara.

FOTO: Barevné prostírání do jídelny, značka H&M

Přivolejte jaro barvami, třeba to bude fungovat, Zdroj: H&M.com

Letošní zima byla docela mírná a doufám, že taková bude i ta příští. Stejně se mi ale stýská po trošce toho tepla, sluníčka, zeleni a nebi bez mráčků. Prostě se těším na jaro! Sice to bude ještě chvilku trvat, než se ho dočkáme, ale proč nevpustit jaro alespoň do bytu a trošku ho neosvěžit jarním nádechem?

Proti zimní depresi se štětcem v ruce

Pokud máte na vnášení jara do bytu dostatek energie, doporučuji vymalovat. Ale ne bílou barvou. Rozjasněte svůj byt nebo dům tak, že zkombinujete vámi oblíbenou bílou s jarními odstíny. Zvolte hráškově zelenou, okrovou, sluníčkově žlutou, fialkovou barvu šeříků nebo blankytně modrou barvu oblohy.

FOTO: Bytové dekorace v jarních barvách

Zaručený recept na lepší náladu? Barvy kam se podíváš

Nebojte se změny

Kdo si na tyhle barvičky netroufne, klidně může použít jen bílou barvu a k tomu pár detailů. Rozjasnění zařídíte pomocí obrazů s přírodní tématikou nebo barevných polštářků na pohovku. Další možností je také prohodit těžké a tmavé závěsy za barevné a vzdušnější. Uvidíte, že i maličkosti pomůžou, a hned při prvním pohledu si uvědomíte, jak vám přeměna zvedla náladu.

FOTO: Kolekce povlečení a polštářů H&M

Jarní bytové doplňky jsou skvělou alternativou pro ty z nás, kterým se nechce do malování

V neposlední řadě jsou tu květiny, které úžasně provzdušní a provoní pokoj. Zkuste si zajít jako já do květinářství a pořiďte si tam nějakou tu malou květinku. Ať už to budou barevné petrklíče, sněženky, orchideje nebo rašící tulipány, určitě vám udělají radost.

Něco z mých rad určitě vyzkoušejte, uvidíte, že se vám nejen zlepší nálada, ale budete se i lépe cítit!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jarní květiny a bytové doplňky aneb Pusťte si jaro do domu