Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Jaké zvolit pouzdro na mobil? Udělejte si radost veselým potiskem

Komerční sdělení

Komerční sdělení

17. 11. 2016

Pouzdro na mobil není jen efektním módním doplňkem, ale může také vašeho nejvěrnějšího přítele ochránit před rozbitím. Jak však obal na mobil vybrat, aby funkci ochrany mobilního telefonu plnil na jedničku a zároveň bylo jeho nošení komfortní? Poradíme vám v našem článku!

Na co potřebujete pouzdro?

Mobilní telefony se každým rokem stávají stále složitějšími a stále důmyslnějšími zařízeními. Ještě před pár desítkami let uměly pouze volat a posílat zprávy, dnešní tzv. smartphone už však zvládají takřka vše, co umí průměrný počítač. Na druhou stranu, čím složitější telefony jsou, tím jsou také křehčí. A platí to nejen o obrovských dotykových displejích, ale také o tom, co se skrývá uvnitř.

Moderním telefonům mnohdy stačí jeden nešikovný pád a je vymalováno. Opravy chytrých telefonů pak nebývají zrovna nejlevnější – snadno se můžete dostat klidně na polovinu pořizovací ceny nového telefonu. A přitom by stačilo být jen trochu opatrnější a pořídit si na telefon pouzdro, které vás vyjde jen na pár stovek.

Pouzdro na mobil s potiskem

Zdroj: Smartum.cz

Jaký zvolit materiál?

Pouzdra z moderních materiálů dokáží váš telefon účinně ochránit nejen při pádu, ale zamezit jejich poškození v případě, že je nosíte v kapse či kabelce mezi mnoha věcmi. Prakticky nezničitelná jsou silikonová a gelová pouzdra, které lze klidně ohýbat, aniž by se zlomily. Standardně mají všechny konektory a ovládací prvky přístupné, tudíž není potřeba telefon z pouzdra vyndávat. Účinnou ochranu poskytují rovněž tzv. hardcase – pevná pouzdra, často vyrobená z plastu. Pokud byste chtěli o něco elegantnější variantu, vsaďte na kožené či hliníkové pouzdro.

Pouzdro na mobil s potiskem

Zdroj: Smartum.cz

Pouzdra s motivem

Díky těsně přiléhajícímu pouzdru je váš mobil chráněn nejen před rozbitím, ale také před prachem a nečistotami. A pokud vsadíte na pouzdro s potiskem, bude plnit ještě funkci efektního módního doplňku. Na své si každý jistě přijde například v e-shopu Smartum.cz, který nabízí přes 600 pouzder s originálními motivy. Můžete si zde vybrat pouzdro s retro puntíky, s mozaikovým, zvířecím či dřevěným potiskem, s vtipnými nápisy, s vlajkami nebo třeba s obrázky zvířátek. Nás zaujalo pouzdro s motivem Kámasútry.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jaké zvolit pouzdro na mobil? Udělejte si radost veselým potiskem