Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Jak si užít nestydatá slova v posteli?

Redakce

Redakce

3. 5. 2011

Myslíte si, že jste slušně vychovaní lidé, kteří sprostě mluví jen tehdy, pokud jsou sami? Stydíte se, když vám před partnerem přeci jen nějaké to slovíčko vyklouzne? Představte si své sexuální zážitky a zamyslete se, jestli jsou ovládány rozumem, nebo pudy!

Ilustrace: Petra Palcová, Topzine.cz

Ano, odpověď číslo dvě je správně. Při sexu posloucháte své potřeby, své libido. Proto se nebojte nahlas říct, co přesně chcete. A rozhodně to nenazývejte formálními nebo odbornými názvy. Mluvte, jak vám ústa narostla. Při souloži totiž všechna slova snesou jakékoli nemravné ekvivalenty, které zde nemohu z pochopitelných důvodů zveřejnit.

Opatrně při prvním milování

Něco jiného ovšem je, když se jedná například o první milování, či o milování, které je romantické, něžné, jemné. V takových případech se sprosťárny opravdu nehodí. Dále také pozor při sexu na jednu noc, dotyčný by se mohl snadno vyděsit, pokud vás nezná, a vzít do zaječích. A ani byste se mu nesměli divit. Co byste si pomysleli vy, kdyby na vás spustil jistá zvrácená slova?

Řekněte si, jak to chcete

Lidé mají často dojem, že se při samotném aktu musí mlčet, nanejvýš vydávat jakési zvuky rozkoše. Věřte, že tomu tak není. Právě naopak. Nemáte orgasmus? Nebo ho máte, ale málo? Cesta k vrcholu je dlouhá a strastiplná? Proč si neřeknete, jak to chcete? S partnerem se přeci bavíte o všem, řekněte mu svou nejzákladnější potřebu, uvidíte změny. Především to, jak bude překvapený, až vás při styku uslyší mluvit sprostě.

erotika

Buďte při sexu sprostí, Zdroj: sxc.hu

Jestli si ale myslíte, že tím partnera vylekáte, měli byste si s ním o tom promluvit předem. Buď to přijme s nadšením, nebo může zůstat chvíli překvapený, ale jistě to přijme. Váš sex to oživí a budete si ještě o kousek blíž.  Dejte si ale pozor na to, abyste nebyli obscénní při každém styku. Protějšek by pak mohl nabýt dojmu, že chodí s kanálem.

Proto si užívejte, co to jde, zbavte se studu, pravidel společnosti o slušném chování a poslouchejte své libido. Nemusíte mluvit jako dlaždič, abyste si řekli, co chcete, stačí zvolit správná slova ve správnou chvíli.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak si užít nestydatá slova v posteli?