Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Jak přelstít mikrospánek: 10 nejlepších songů na cestu autem

Za dva úhlavní nepřátele řidičů se považuje mikrospánek a rozladěné rádio. Proto vám přinášíme skvělý mix songů od americké klasiky po současný hard rock a elektro. Nechte se inspirovat a vyšperkujte si svůj playlist podle svého.

10. Steppenwolf – Born to be Wild

Klasika nad klasiky. Tento hit vás svou atmosférou zavede na americké dálnice a vy budete mít rázem pocit, že si to pádíte ve svým skvělým bouráku 100 mil v hodině. A vůbec přitom nevadí, že sedíte ve starém Fiatu a jedete právě navštívit svou babičku.

9. Lenny Kravitz – Are You Gonna Go My Way

Taky si už od prvních taktů podupáváte nohou či bubnujete na volant? Pozor, tahle pecka vás donutí pořádně sešlápnout plyn.

8. Roxette – Sleeping in My Car

Nebojte se, žádné spaní v autě se nekoná, alespoň ne při poslechu tohoto hitu. Naopak, vsadím se, že nejen rodiče si broukají chytlavý refrén.

7. Bloc Party – Flux

Indie partička z Londýna vás vytáhne z každé dopravní zácpy nebo špičky. Co na tom, že čekáte v koloně už hodinu a půl? Tihle sympaťáci navodí pohodu do všedních ulic měst.

Cviky, jak přežít dlouhé cestování autem a předejít nepříjemným bolestem

6. Animal Alpha – Bundy

Hráčům gamesy Burnout určitě zaplesalo srdce. Co si tak na chvílí představit, že brázdíte ulice virtuálního velkoměsta, řežete  nebezpečné zatáčky, rychle a zběsile závodíte? Jen dávejte bacha na policii, ta bývá velmi reálná.

5. The Cars – Drive

Kapela už svým názvem prozradí, že se do našeho Top Ten prostě hodí. Pohodička na cestu osamělou krajinou, romantika pro dva jak vyšitá.

4. Hollywood Undead – Levitate

Raperská rocková banda dokáže rozpoutat nefalšovanou párty přímo ve vašem voze, opravdu, stačí zmáčknout play.

3. Limp Bizkit – Rollin´

Připadat si jako pirát silnic neohroženě brouzdající po ulicích Kalifornie bude s touto skladbičkou úplná hračka. Užijte si pravý gangsta styl.

2. SUM 41 – In Too Deep

Tahle pecka i po letech dokáže rozproudit krev v žilách a nažhavit motor. Taky už se vidíte s bandou vyražející vstříct letním dobrodružstvím?

1. AC/DC – Highway To Hell

Že jste si to mysleli? Tušili? Ano, ano, legendární kapela a legendární song, co víc k tomu dodat? Tahle dálnice nevede do pekel, ale naopak do rock ´n´rollového nebe.

Tak který ze songů zazní při vaší příští projížďce?

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Jak přelstít mikrospánek: 10 nejlepších songů na cestu autem