Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jak nosit neonové barvy? S našimi tipy rozsvítíte svůj letní outfit

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

27. 7. 2012

Neonové barvy se po dlouhé době vrátily opět na scénu. Nechte se inspirovat našimi tipy a vklouzněte do elektrizujících neonek. Rozhodně budete k nepřehlédnutí.

[album:

Neonové barvy začala nosit už v šedesátých letech zpěvačka Diana Ross. Křiklavé barvy již tehdy patřily k těm výstřednějším, ale ve světě módy si své místo udržely a v různých variacích se objevily téměř ve všech kolekcích světových návrhářů.

Elektrizující neonky si své místo vydobyly i toto léto. Jsou hravé, svěží a vašemu outfitu dodají na síle. V davu mdlých barev v nich rozhodně zazáříte.

Jejich kombinování není nijak složité. Na variaci s černou ale rozhodně zapomeňte. Vrátila byste se o třicet let zpátky.

Jak na neonky vyzrát?

1. Pokud se křiklavých barev bojíte, zkuste je pro začátek nosit na malých plochách. Nejlépe si na ně zvyknete na doplňcích. Výrazný žlutý pásek uvažte kolem letních bílých šatů, nalakujte si nehty svítivě růžovou. Křiklavá šála se pak bude hodit k halence tělové barvy.

2. Jestli se nebojíte velkých ploch, neonové oblečení noste na částech těla, které chcete zvýraznit. Barvy vám zajistí dostatečnou pozornost.

3. Křiklavé tóny se vám mohou vymstít. Zkuste je kombinovat nejlépe s neutrálními barvami. Dobře si rozumějí s bílou, námořnickou modří, béžovou nebo pudrově růžovou.

Tip! Vyhněte se nošení křiklavých barev na širších částech těla.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak nosit neonové barvy? S našimi tipy rozsvítíte svůj letní outfit