Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jak nosit klobouk? Vyzkoušejte naše tipy na oslňující doplněk

Redakce

Redakce

25. 7. 2012

Stačí jeden výraznější klobouk a outfit je rázem zajímavější a na ulici budete určitě nepřehlédnutelná. Pro většinu žen je tato pokrývka hlavy však stále tabu. Jak na tom jste vy?

Díky takzvaným hučkám, které s oblibou nosí například Victoria Beckham, budete okouzlující a především zapůsobíte na své okolí. K těmto roztomilým kloboučkům skvěle padne retro styl, ale také úzké džíny a do nich strčená halenka.

Seberte odvahu

Velké klobouky nebo oblíbené slamáky se nejvíce hodí k letním romantickým šatům. Ozdobit je můžete rozmanitými stuhami nebo krajkou, které doladí váš outfit.

Pokud se rozhodnete oživit svůj šatník, tak nezapomeňte, že i klobouky mají svou velikost. Aby se nestalo, že vám velký klobouk bude padat do čela a malý tlačit na spánky. A navíc budete vypadat velmi směšně.

A kde klobouky sehnat? Letošní léto jsou vážně v kurzu, a proto je seženete téměř v každém řetězci s trendy módou. Pokud jste ochotné si trochu připlatit za kvalitu, navštivte speciální obchody legendárních značek, kde vám mohou vytvořit i vysněný klobouk na míru.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak nosit klobouk? Vyzkoušejte naše tipy na oslňující doplněk