Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Jack Sparrow a Princ z Persie si zazpívají. Zahrají si ve filmovém muzikálu

Redakce

Redakce

19. 5. 2013

Připravovaný pohádkový muzikál Into the Woods nabídne nejspíš velice hvězdné obsazení. Kromě Johnnyho Deppa a Meryl Streep si možná zazpívá i Chris Pine nebo Jake Gyllenhaal. 

Meryl Streepová v roli zlé čarodejnice v Into the Woods. Zdroj: distributor filmu

Meryl Streepová v roli zlé čarodejnice v Into the Woods. Zdroj: distributor filmu

Tato budoucí adaptace broadwayského muzikálu, jež zajímavým způsobem propojuje všechny možné klasické pohádky, jako je Popelka, nabídne malým i dospělým divákům opravdové hvězdy. Do role zlé čarodějnice byla obsazena zkušená herečka i zpěvačka Meryl Streep, kterou jsme mohli vidět například i v muzikálu Mamma Mia! Slavný pirát Johnny Depp si pak rozšíří výčet svých bizarních rolí postavou velkého zlého vlka.

Nyní se objevily na veřejnosti informace, že tuto hvězdnou posádku  možná doplní i herci takového kalibru, jako je Jake Gyllenhaal a Chris Pine. Jaké role by si v muzikálu Into the Woods zahráli, ještě není jasné.  Avšak podle broadwayské předlohy by se mohlo jednat o dva bratrské prince. Jeden z nich se zamiluje do Lociky, což je princezna s nejdelšími vlasy od bratří Grimmů (objevila se také v nejnovější animované verzi s názvem Na vlásku). Druhou nápadnicí bude ušmudlaná kráska, Popelka.

Kdo ztvární samotné princezničky se zatím neví, ale díky videím můžete sami posoudit, jak vhodní jsou Gyllenhaal a Pine pro role muzikálových princů. Nakonec ještě důležité informace.

Režie filmu se ujal Rob Marshall, tvůrce snímků Chicago nebo Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Do kin se muzikál dostane během příštího roku 2014.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jack Sparrow a Princ z Persie si zazpívají. Zahrají si ve filmovém muzikálu