Menu
TOPZINE.cz
Hudba

J.A.R. představí svá Dlouhohrající děcka

Redakce

Redakce

19. 3. 2011

Foto: Dan BártaRespektovaná kapela J.A.R. přichází s novým albem a při té příležitosti si připravila několik koncertů, na kterých představí nový program složený převážně s z těchto nových skladeb. V Praze se J.A.R. s novou deskou Dlouhohrající děcka představí ve středu 23. března v pražském Lucerna Music Baru.

Foto: Dan Bárta

Dan Bárta s J.A.R., Zdroj: achriv J.A.R.

Už tuto středu se příznivci uznávané kapely J.A.R. mohou těšit na její další vystoupení. Tentokrát si však pro ně J.A.R. připravili něco nového, představí totiž skladby z připravovaného alba Dlouhohrající děcka. Deska vyjde někdy na konci dubna, ovšem fanoušci si budou moci některé skladby z tohoto alba poslechnout už nyní, téměř o měsíc dříve. 18. března odehráli J.A.R. koncert v brněnské Flédě, ve středu 23. března pak dorazí do pražského Lucerna Music Baru.

Toto uskupení kolem ústřední dvojice Roman Holý a Oto Klempíř se nikdy nebálo sáhnout pro ostřejší výrazy a narážky, což v kombinace s vokály Dana Bárty a funkovým doprovodem, často rozšířeným až do diska, tvoří kombinaci, která umí rozvášnit davy.

Dá se očekávat, že nové album Dlouhohrající děcka v tomto ohledu budou pokračovat v nastolené tradici, přesvědčit se o tom můžete už ve středu 23. března v pražském Lucerna Music Baru, koncert bude začínat ve 20 hodin a lístky jsou k dostání od 290,- Kč v předprodeji Lucerna Music Baru.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

J.A.R. představí svá Dlouhohrající děcka