Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Indiana Jones 5 s Harrisonem Fordem je blíž, než si myslíte!

Redakce

Redakce

16. 6. 2011

Po zatím posledním, čtvrtém, Indyho dobrodružství s názvem Království křišťálové lebky to vypadalo, že je konec. Omyl. Mílovými kroky se blíží jeho páté pokračování s klasickou trojicí Lucas-Ford-Spielberg.

Naposledy byl Indy v Království křišťálové lebky. Co bude dál?, Zdroj: distributor filmu

Čtyři filmy, čtyři různá dobrodružství či příběhy a stále jeden a ten samý Harrison Ford alias nebojácný Indiana Jones. Rok 2008 se nesl ve znamení čtvrtého dílu Indiana Jones a Království křišťálové lebky, který je prozatím poslední. Ovšem již delší dobu se mluví o pátém pokračování.

Čtěte více: Z Indyho se během prvních čtyř dílů stala legenda!

Mnozí na Forda příliš nesázejí, jelikož už není zrovna mladík, a skákání, létání a jiné se jeho schopnostem či věku pomalu vzdalují. Tráví prý však hodně času v posilovně, což značí, že pátý díl se opravdu chystá, a Ford se (zřejmě) snaží dostat opět do formy (ne že by jinak ve formě nebyl). Shia LaBeouf, který ve čtvrtém díle ztvárnil Indyho syna, se prostřednictvím MTV News vyjádřil právě o Fordově bydlení v posilovně.

Každopádně si ještě nějaký ten pátek počkáme, a to nejen proto, že může trvat dlouho, než producent George Lucas přijde na to, o čem pátý díl konkrétně bude. Mnozí se také obávají, že LaBeouf chce obsadit místo Indyho. Ovšem z toho, že Ford se již nyní poctivě připravuje na roli s nepostradatelným kloboukem a bičem, že se těší na spolupráci s Lucasem a režisérem Stevenem Spielbergem a že by rád natočil další film, se dá vyvodit, že páté Indyho dobrodružství se opravdu nezadržitelně blíží.

Stále ale visí ve vzduchu řada otazníků. O čem tedy blížící se film bude? A podaří se mu spláchnout pachuť ze čtvrtého dílu, který svět moc přívětivě nepřijal?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Indiana Jones 5 s Harrisonem Fordem je blíž, než si myslíte!