×
TOPZINE.cz

Hugh Laurie, známý jako Dr. House, se v Praze představí jako zpěvák

Hugh Laurie Zdroj: 2media

Britský herec Hugh Laurie, známý jako Dr. House z populárního televizního seriálu, míří na první koncert do Prahy. Zahraje zde 26. července.

Hugh Laurie Zdroj: 2media
Hugh Laurie Zdroj: 2media

Laurie je renesanční člověk, působí jako herec, producent, režisér, spisovatel, zpěvák a klavírista. Kromě seriálového Dr. House ho proslavily komické scénky, které točil se svým kolegou Stephenem Fryem. V posledních letech se Laurie více zabydlel i na poli hudby a sklízí slušné úspěchy.

Hugh Laurie v doprovodu kapely Copper Bottom Band vystoupí 26. července v Kongresovém centru v Praze. Turné představuje nové album nazvané Didn’t It Rain, které se v obchodech objeví 13. května.

Hugh Laurie se jako zpěvák představil teprve přede dvěma lety. Tehdy mu vyšel debut Let Them Talk, který se nesl v duchu blues. Aktuální deska se od bluesového zvuku vzdálila, Laurie však stále nachází inspiraci především v americké hudbě.

Vstupenky na koncert jsou v prodeji od 24. dubna,  nejlevnější stojí 590 korun, nejdražší VIP lístky přijdou na 1990 korun.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


1 Komentář Hugh Laurie, známý jako Dr. House, se v Praze představí jako zpěvák

  1. Mánm Hugha rád,jako House ale asi víc z Černé zmije.Tam jsou s Atkinsonem neodolatelní.Výběr skladby se moc povedl,,je skvělá a snad takový bude celý koncert! Díky za upozornění.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..