Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Hudební festivaly 2011: Známe první hvězdy a výhodné předprodeje

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

18. 12. 2010

!VSTUPENKY!Festivalová sezóna se pomalu ale jistě blíží a my vám přinášíme přehled několika z festivalů, u kterých již známe první vystupující a také výhodné předprodeje.

Kosheen

Kosheen, Zdroj: pořadatel festivalu

Sázavafest 2011 slibuje takové hvězdy jako Kosheen, Nouvelle Vague, Belleruche a z českých kapel především obě skupiny Romana Holého, J.A.R. i Monkey Business a Tomáše Kluse. Čtvrtý srpnový den roku 2011 to v Benešově u Prahy vypukne a vy můžete přijet s již zakoupenou vstupenkou, kterou koupíte on-line od 650 korun zde.

O dva týdny později, přesně 18. srpna 2011, nás čeká další ročník Hip Hop Kempu. Ten letošní je jubilejním desátým pokračováním, a pokud si ho nechcete nechat ujít, kupte si vstupenky včas. Nyní je seženete již za 800 korun a objednat on-line je můžete zde.

[poll id=“35″]

„Hey boy, hey girl,“ jakoby lákali svými slovy Chemical Brothers, které máte možnost vidět na letišti v Panenském Týnci na Open Air Festivalu 2011. Chemici jsou pro české fanoušky skutečnou hudební lahůdkou a po čtyřech letech přijedou i s novou deskou Further. Z českých kapel určitě vystoupí Kryštof, J.A.R. nebo Skyline. Vstupenky jsou nyní v předprodeji za velice výhodných 660 korun. Neváhejte a objednejte si lístky on-line zde.

Na Brendana Perryho nás jistě dostanou na Colours Of Ostrava 2011, který je dalším oslavencem českých festivalů. Stejně jako Hip Hop Kemp je desátým ročníkem právě ten následující, 2011, který se koná mezi 14. až 17. červencem. Vstupenky jsou v předprodeji k mání za 1190 korun a jejich cena se bude navyšovat. On-line si můžete zajistit lístky zde.

U sousedů budou mít Systémy

Festivalů je v roce 2011 opět pěkná spousta. Jedním z dalších oblíbenců na festivalovém poli je třinecká Noc plná hvězd, kde se vstupenky prodávají za 500 korun a vy si je můžete koupit on-line zde. A kdo vás v Třinci přivítá svou muzikou? Alkehol, Debustrol, Rybičky 48, Harlej, Doga, Mandrage a spousta dalších.

Mighty Sounds rozezvučí hudební scénu mezi 15. až 17. červencem 2011 a naše srdce bude bušit v rytmu kapel jako Discoballs, Aztek, Banane Metalik, Punk Floid a mnohých dalších. Vstupenky jsou v předprodeji za 690 korun on-line zde. Jejich cena se bude ještě zvyšovat, proto neváhejte.

K našim sousedům do Německa se můžete jet podívat na Rock Im Park, který startuje už 3. června a potrvá do 5. června 2011. V Norimberku se letos představí System Of A Down, Mando Diao, Kings Of Leon nebo třeba Coldplay. Vstupenky jsou v předprodeji za 3965 korun a on-line je můžete objednávat zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hudební festivaly 2011: Známe první hvězdy a výhodné předprodeje