Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Horký vosk je skvělá sexuální pomůcka. Zahrajte si s novou hračkou

Klára Brázdová

Klára Brázdová

4. 10. 2011

Máte chuť vyzkoušet nové sexuální praktiky? Klasika vás v posteli nudí? Vosk je nejlepší možnost. Právě lití horkého vosku vás vzruší natolik, že nic jiného už si nebudete přát. Malý návod, jak si neublížit, pro vás sepsal Topzine.cz.

Horký vosk je jedna z nejvíce vzrušujících sexuálních praktik, Zdroj: sxc.hu

Horký vosk patří mezi nejzákladnější sado-masochistické praktiky. I když tyto sexuální hrátky vypadají trochu neotřele a úchylácky, nemáte se za co stydět. Lití horkého vosku na kůži se stalo oblíbenou zábavou většiny mladé populace.

Přestaňte o této praktice jen mluvit a představovat si ji. Vyzkoušejte to a věřte, že nebudete litovat.

Na pravidlech se domluvte předem

Se svou drahou polovičkou si musíte ujasnit ještě před voskovými hrátkami, jak daleko chcete zajít. Pokud by totiž jeden z vás neměl zrovna tento typ sexuálních praktik rád, musíte to stopnout dříve, než dojde k velkému nedorozumění a následné hádce.

Sadomaso praktiky i u vás?

Pokud se domluvíte na tom, že oba dva chcete sex s voskem vyzkoušet, pusťte se do toho zlehka. Nejdříve rozehřejte docela malou svíčku, kterou po pár minutách sfouknete a nakapete na nějaké ne tolik choulostivé místo. Zkuste například dlaň nebo koleno.

Voskové hrátky můžou začít

Pokud jste oba dva připraveni, nastala správná atmosféra a svíčky hoří, můžete se pustit do SM hrátek. Nejprve sfoukněte svíčku a namočte do lehce zpevněného vosku prst. S voskem na prstu pak přejíždějte své drahé polovičce po kůži, například po zádech.

Vosk neaplikujte do žádných dírek, jako je například pupík nebo uši

Tip: Mějte připravenou i kostku ledu, se kterou pak můžete po stopě vosku přejet.

Pokud už jste si zvykli na teplo vosku, můžete začít lít vosk zostra. Sfouknutou svíčku nahněte a nalijte na kůži své lásky. Hezky pomalu, na nic nespěchejte. Nezapomeňte ale, že vosk by neměl být příliš horký, aby nevznikly popáleniny.

Sex ovládá módu. Zažijeme fetiš podzim

Existují i svíčky určené přímo pro tyto sexuální hrátky. Vosk se sám nahřeje na žádoucí teplotu a tím se nemusíte už o nic starat. Svíčky koupíte v erotických potřebách, stojí přibližně 200 korun.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Horký vosk je skvělá sexuální pomůcka. Zahrajte si s novou hračkou