×
TOPZINE.cz

HIM k albu Tears on Tape koncerty nešetří. Na podzim zahrají i v Praze

FOTO: HIM
Našlápnutý start a dobrá nálada zpočátku předznamenávaly, že během tohoto koncertu HIM nikoho šidit nehodlají. | Zdroj: Warner Music

Finští HIM mají venku nové album a chystají se s ním i do Prahy. Nahrávku Tears on Tape, s níž chce kapela navázat na jedno z fanouškovsky nejúspěšnějších alb Love Metal, přijedou představit 12. října do Velkého sálu pražské Lucerny. Vstupenky jsou k dostání online za 990 korun.

FOTO: HIM
Finští HIM. Zdroj: Warner Music

V pořadí osmá studiovka Tears On Tape budí u fanoušků velká očekávání, jelikož se má podle všeho jednat de facto o pokračovatele desky Love Metal z roku 2003. „Je v ní tvrdost, ale zároveň notná dávka sentimentality, hutné riffy prokládají emoce,“ komentoval album frontman Ville Valo.

Nahrávka vznikala střídavě v Helsinkách a Londýně pod dohledem Hiili Hiilesmaa, jenž s kapelou spolupracoval již v minulosti. Kromě HIM nesou jeho rukopis i alba kapel The 69 Eyes, Moonspell nebo Lordi.

Během koncertu zazní jak nové písně, tak i dobře osvědčené hity ze starších nahrávek. Pražští fanoušci se tak mohou těšit na songy Join Me in Death, The Funeral of Hearts či Wicked Game.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..