Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Gorillaz vydali nový singl a představili edici vlastních tenisek

Redakce

Redakce

28. 2. 2012

Gorillaz právě vydali svůj nový singl Do Ya Thing ve spolupráci s Andrem 3000 z OutKast a Jamesem Murphym z LCD Soundsystem.

Gorillaz právě představili nový song Zdroj: myspace.com

Tato novinka je volně ke stažení na stránce converse.com/doyathing. Nový singl Gorillaz vznikl v rámci nové kampaně Converse, jedné z nejoblíbenějších značek tenisek a oblečení. Three Artists, One Song je projekt této značky, který má spojovat nejrůznější hudební žánry a styly do unikátních hudebních projektů.

[youtube_video]M6FUkgFuJ4I[/youtube_video]
Gorillaz feat. Andre 3000 & James Murphy – Do Ya Thing

V minulosti už došlo ke spolupráci rappera Soulja Boy s Andrewem WK a Matt And Kimem, nebo Graham CoxonPalomou Faith a kytaristou Billem Ryder-Jonesem.

Čtěte také: Noel Gallagher byl zvolen božím géniem

Jedna z bot Gorrilaz Converse edice Zdroj: mamstore.co.uk

Výtvarník Jamie Hewlett, dvorní ilustrátor skupiny Gorillaz, vytvořil speciálně pro tuhle nahrávku i novou kolekci tenisek Converse. Navíc byl zapojen i do práce na novém videoklipu. Zpěvák Gorillaz Damon Albam během natáčení rovněž prozradil, že dvanáctiminutová nezeditovaná verze nového songu bude už brzy také dostupná.

Díky desetiletému výročí, které Gorillaz slavili minulý rok, vyšla speciální kompilace mapující celou jejich dosavadní kariéru pod názvem The Singles Collection: 2001 – 2011.

Nové album Blur již brzy?

Loni v listopadu Albam prohlásil, že se jeho druhá kapela Blur pravidelně schází, aby nahrála nový hudební materiál. I producent skupiny William Orbit nedávno naznačil, že se brzy začne pracovat na novém studiovém albu. Minulý týden tyhle britpopové ikony společně vystoupily na Brit Awards, kde zároveň převzali cenu za výjimečný přínos hudební branži.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Gorillaz vydali nový singl a představili edici vlastních tenisek