Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Gatecon Reloaded nejen o novém seriálu

Jan Nohovec

Jan Nohovec

19. 10. 2009

gatecon-perexSvět Hvězdné brány se znovu obrodil, když před několika týdny začala známá americká televize SyFy vysílat již třetí seriál dotýkající se tohoto fenoménu. Nejen o Stargate Universe bude Gatecon Reloaded, jedna z programových linií blížícího se Festivalu fantazie Speciál.

gatecon-logo

Už se vám stýskalo po Chotěboři a po Festivalu fantazie? A jste fanoušky jakékoliv verze Hvězdné brány? Pokud jste odpověděli na obě otázky ano, už se nemusíte trápit, protože již za týden vypukne Gatecon Reloaded, setkání fanoušků Stargate SG-1, Stargate Atlantis a Stargate Universe.

Asi nejúspěšnějším tématem podzimního Gateconu se bezpochyby stane nový seriál Stargate Universe, k němuž organizátoři připravili nejen aktualizovanou přednášku z letního Festivalu fantazie, ale i několik promítání nových dílů, včetně toho, který by fanouškům jinak utekl.

To však samozřejmě nebude všechno. Kromě několika dalších promítání (třeba nové verze úvodního dílu SG-1 nebo filmu Archa pravdy – Ark of Truth), dojde i na oblíbené přednášky o seriálu a komunitě. Chcete se naučit goa’uldsky, zjistit, jak to bude dál s dějovou linií Stargate Atlantis, nebo zjistit, jak vypadají fenomény SG komunity? Bude se samozřejmě i soutěžit (a to nejen jednou!) a ke slovu se dostane i seriál Wormhole X-treme.

Program je bohatý a fanoušci se na vás jen těší, co takhle zvednout kotvy a do Chotěboře se přece jen rozjet?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Gatecon Reloaded nejen o novém seriálu