Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

FOTO: Sexy Anne Hathaway je Catwoman. Podívejte se na první fotku

Veronika Jílková

Veronika Jílková

10. 8. 2011

Moderní verze Catwoman v novém filmu Christophera Nolana? O sexy Kočičí ženu se v The Dark Knight Rises postará dvacetiosmiletá Anne Hathaway.

Anne Hathaway se jako Catwoman bude prohánět na motorce. Zdroj: archiv

Catwoman, kterou v minulosti byly Julie Newmar, Michelle Pfeiffer nebo Halle Berry, vystřídá jediná osoba, známá například jako Mia z Deníku princezny nebo Bílá královna z Alenky v říši divů – rodačka z Brooklynu, Anne Hathaway.

Její role Seliny Kyle bude v novém Temném rytíři pravou třešničkou na dortu. V předchozích dílech jsme se s Kočičí ženou nesetkali, proto je tento nový tah režiséra Christophera Nolana (Memento, Počátek) vítaný nejedním mužským divákem. A jaký bude její dopravní prostředek? Auta už jsou nudná, zato motorky sexy! A tak uvidíme herečku na naleštěném Batpodu a v přiléhavém kostýmku, jak můžete vidět na její první fotografii.

Děj filmu se bude točit kolem nedůvěry v Batmana (Christian Bale), která stoupá až v nenávist. Gary Oldman se opět vrací do role policejního komisaře Jima Gordona, který jako jeden z mnoha povede zátah na tohoto netopýřího muže.

O hudbu k filmu se nepostará nikdo jiný než slavný Hans Zimmer. Scénáře se chopili opět Jonathan Nolan a sám Christopher Nolan. Režisér tímto snímkem završí třídílnou ságu, jíž předcházely snímky Batman začíná a Temný rytíř.

The Dark Knight Rises

Akční / Krimi / Drama / Thriller
USA / Velká Británie

Režie: Christopher Nolan
Hrají: Christian Bale, Morgan Freeman, Gary Oldman, Michael Caine, Tom Hardy, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Juno Temple, Nestor Carbonell, Diego Klattenhoff, Matthew Modine, Joey King, Brett Cullen, Tom Conti, Chris Ellis, Liam Neeson

Premiéra v ČR: 26. července 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Sexy Anne Hathaway je Catwoman. Podívejte se na první fotku