FOTO: Na zdraví Lubomíra Lipského. Osobnosti připily v Divadle ABC

FOTO: Lubomír Lipský

V pátek 19. dubna oslavil Lubomír Lipský devadesáté narozeniny na jevišti Divadla ABC. Přišli mu pogratulovat nejen herci, ale i politické osobnosti. Hlavní část oslav tak skončila.

Po představení Pan Kaplan má třídu rád mu přišlo pogratulovat několik významných osobností například primátor hl. m. Prahy Bohuslav Svoboda, předsedkyně Poslanecké sněmovny PČR Miroslava Němcová nebo herec Václav Postránecký.

Hlavní část oslav už skončila. Do konce května potrvá v horním foyer retrospektivní výstava dokumentující role Lubomíra Lipského v Městských divadlech pražských od roku 1950 až do současnosti. Návštěvníci zde také najdou pamětní knihu, do které mohou napsat blahopřání k narozeninám.

Lubomír Lipský získal roli v nové inscenaci Drž mě pevně, miluj mě zlehka. Premiéra bude 8. června v Divadle ABC.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Anna Kottová
Narodila se jako revoluční dítě v listopadu roku 1989. Chodila na čtyřleté Gymnázium Na Zatlance. I díky tomu se dostala na vymodlenou žurnalistiku a poté na mediální studia na FSV UK v Praze. Do redakce TOPZINE.cz nastoupila v podzimním měsíci listopadu léta Páně 2010. Píše pro rubriku divadlo především recenze a rozhovory. Od května 2011 působila jako zástupkyně editorky a od listopadu 2011 vedla divadelní rubriku. Od června 2013 se vrátila zpět na redaktorskou pozici, protože miluje psaní. Jakékoli pochvalné komentáře i ostrou kritiku můžete zasílat na: anna.kottova@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*