Menu
TOPZINE.cz
Foto

FOTO: Epica na koncert do Zlína přivezla novinky, zazněly i starší hity

Zlínské Masters of Rock Café během včerejšího večera zažilo vystoupení tří symfonických metalových skupin v čele s očekávanou holandskou Epicou. A kromě písní z nejnovějšího alba Requiem for Indifferent zazněly také starší sklady.

[album:

Páteční večer 18. května se v baťovském městě Zlíně nesl ve znamení korzetů, těžkých bot a krásných žen, mezi které kromě návštěvnic Masters of Rock Café patřily rovněž zpěvačky zúčastněných skupin. Po půl osmé vystoupila první z nich společně s německou skupinou Voices of Destiny, která svým půlhodinovým vystoupením navnadila postupně přicházející diváky na další vystupující.

Po deváté hodině večerní již německé Voices of Destiny vystřídala také německá Xandria, která svým představením uchvátila nejednoho z přítomných diváků. Z pódia odcházela něco po deváté doprovázena skutečně vřelým a nadšeným potleskem. Tak úspěšný koncert a spokojené publikum možná ani sama skupina při příjezdu do města neočekávala.

Pomyslný vrchol večera přišel kolem půl desáté, kdy po několikaminutové předehře konečně na pódium vstoupila také Simone Simons a ostatní členové holandské formace. V průběhu samotného vystoupení pak zaznělo několik písní z nejnovějšího alba, ale i staré osvědčené kousky jako Sensorium, Sancta Terra, Unleashed či nově upravená diskotéková verze známé písně Phantom Agony. Na samotný závěr zazněla také klasická „Epická“ píseň Consign To Oblivion.

Holandská Epica vystoupila v novým albem ve Zlíně. Zdroj: Tereza Ticháčková, TOPZINE.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Epica na koncert do Zlína přivezla novinky, zazněly i starší hity