×
TOPZINE.cz

FOTO: Debbi byla v Roxy hodně přítulná. Uzavřela první samostatné turné

foto Debbi
Debbi v Roxy zakončila své první turné, Foto: Radek Adámek, Topzine.cz

!Recenze!Osmnáctiletá Deborah Kahl, kterou všichni znají spíše pod uměleckým jménem Debbi, zakončila ve čtvrtek 24. listopadu své první samostatné turné. V některých chvílích se v Roxy nehýbal snad nikdo.

Debbi v Roxy zakončila své první turné, Foto: Radek Adámek, Topzine.cz

Debbi společně se svou kapelou, které pomyslně velí Martin Ledvina, rozjela svůj poslední koncert celého turné v půl deváté večer v pražském klubu Roxy, který byl solidně zaplněn. A kupodivu nejen náctiletými návštěvníky, ale věkově vskutku různorodým publikem.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/cz_hudba_praha_koncert_roxy_debbi_24-11-2011/]

Čtvrteční večer zahájila Debbi dobře známým hitem La La, který stále zní z mnohých rádií a hudebních TV. Obavy z toho, že za 40 minut bude po všem, protože zpěvačka nemá dostatečný počet skladeb k odehrání delšího setu, byly rozprášeny už po patnácti minutách.

Debbi vytáhla z rukávu osvědčené songy jako Feel od Robbieho Williamse nebo Valerie od Amy Winehouse. Nesměla chybět cover verze Macy Gray – I Try a už spíše otravná Hallelujah. Jako bonbonek přidala také Coldplay. Všechny tyto nedebbiiny skladby vybírali fanoušci na zpěvaččině facebookové stránce.

Debbi nemá prsa jen kvůli prodavačům podprsenek

V Roxy vládla spíše statická atmosféra. Jen pár nadšenců vpředu vesele poskakovalo a mávalo, ostatní spíše jen poslouchali. Možná je to i tím, že Debbi v některých chvílích působila spíše prkenně. Nedokázala své obecenstvo příliš vyhecovat, jako se to dařilo třeba jejímu klávesákovi. Deborah si všímala spíše Martina Ledviny a vyhledávala situace, kde mu mohla být hodně nablízku.

Podívejte se také na exkluzivní videorozhovor s Debbi

Ke škodě fanoušků však bohužel byla v podobných situacích téměř vždy otočená zády k publiku, což zřejmě v plánu nebylo. Z těch světlejších okamžiků je třeba vyzdvihnout nejen písničku klávesáka při převlékací pauze ostatních členů kapely, ale také hlasový projev Debbi. I kdyby totiž celý koncert odzpívala zády k návštěvníkům, nikdo jí neupře, že prsa nemá jen proto, aby měli prodejci podprsenek co jíst, ale především ke zpěvu. A její hlas je nepochybně velice dobrý.

 

Debbi – Praha, Roxy

24. listopadu 2011

Délka koncertu: cca 100 minut

+ hlasový projev Debbi

+ návštěvnost

téměř nepohyblivá zpěvačka

Hodnocení: 60 %

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..