Menu
TOPZINE.cz
Hudba

FOTO: Debbi byla v Roxy hodně přítulná. Uzavřela první samostatné turné

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

25. 11. 2011

!Recenze!Osmnáctiletá Deborah Kahl, kterou všichni znají spíše pod uměleckým jménem Debbi, zakončila ve čtvrtek 24. listopadu své první samostatné turné. V některých chvílích se v Roxy nehýbal snad nikdo.

foto Debbi

Debbi v Roxy zakončila své první turné, Foto: Radek Adámek, Topzine.cz

Debbi společně se svou kapelou, které pomyslně velí Martin Ledvina, rozjela svůj poslední koncert celého turné v půl deváté večer v pražském klubu Roxy, který byl solidně zaplněn. A kupodivu nejen náctiletými návštěvníky, ale věkově vskutku různorodým publikem.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/cz_hudba_praha_koncert_roxy_debbi_24-11-2011/]

Čtvrteční večer zahájila Debbi dobře známým hitem La La, který stále zní z mnohých rádií a hudebních TV. Obavy z toho, že za 40 minut bude po všem, protože zpěvačka nemá dostatečný počet skladeb k odehrání delšího setu, byly rozprášeny už po patnácti minutách.

Debbi vytáhla z rukávu osvědčené songy jako Feel od Robbieho Williamse nebo Valerie od Amy Winehouse. Nesměla chybět cover verze Macy Gray – I Try a už spíše otravná Hallelujah. Jako bonbonek přidala také Coldplay. Všechny tyto nedebbiiny skladby vybírali fanoušci na zpěvaččině facebookové stránce.

Debbi nemá prsa jen kvůli prodavačům podprsenek

V Roxy vládla spíše statická atmosféra. Jen pár nadšenců vpředu vesele poskakovalo a mávalo, ostatní spíše jen poslouchali. Možná je to i tím, že Debbi v některých chvílích působila spíše prkenně. Nedokázala své obecenstvo příliš vyhecovat, jako se to dařilo třeba jejímu klávesákovi. Deborah si všímala spíše Martina Ledviny a vyhledávala situace, kde mu mohla být hodně nablízku.

Podívejte se také na exkluzivní videorozhovor s Debbi

Ke škodě fanoušků však bohužel byla v podobných situacích téměř vždy otočená zády k publiku, což zřejmě v plánu nebylo. Z těch světlejších okamžiků je třeba vyzdvihnout nejen písničku klávesáka při převlékací pauze ostatních členů kapely, ale také hlasový projev Debbi. I kdyby totiž celý koncert odzpívala zády k návštěvníkům, nikdo jí neupře, že prsa nemá jen proto, aby měli prodejci podprsenek co jíst, ale především ke zpěvu. A její hlas je nepochybně velice dobrý.

 

Debbi – Praha, Roxy

24. listopadu 2011

Délka koncertu: cca 100 minut

+ hlasový projev Debbi

+ návštěvnost

téměř nepohyblivá zpěvačka

Hodnocení: 60 %

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Debbi byla v Roxy hodně přítulná. Uzavřela první samostatné turné