Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Fotky: Ashton Kutcher si hraje na Stevea Jobse. A vypadá všelijak

Marek Benda

Marek Benda

15. 5. 2012

Před deseti lety mezi námi byli Steve Jobs, Johnny Cash a Bob Hope. Dnes již nemáme ani práci, peníze či naději. Steve Jobs se sice prostřednictvím Ashtona Kutchera vrátí mezi živé, ale bude to jen film.

[album:

Zdroj: TMZ.com

Ještě to není ani rok, co spoluzakladatel firmy Apple opustil tento svět, a už producent Mark Hulme protlačil do produkce projekt, který pojednává o Jobsově životě v letech 1971 až 2000. Originálně byl nazván Jobs (neoficiální název ještě dodává motto Get Inspired). Natáčí se právě teď a na place v hlavní roli pobíhá Ashton Kutcher. Proč právě on?

Čtěte více: 6 věcí, jak Steve Jobs a Apple změnili svět filmu

Hulme měl jasno: „Potřebovali jsme herce, který nejenže vypadá mladistvě, ale který je i vyzrálý a složitý po psychologické stránce. K tomu přispěla Ashtonova podobnost s Jobsem, zkrátka se perfektně hodí pro náš film. A když si přečetl scénář, okamžitě se přidal na palubu.“

OBR: Steve Jobs Ashton Kutcher

Jako vejce vejci. Zdroj: youtube.com

Jak kdysi poznamenal sám Jobs: „Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.“ Otázkou zůstává, zdali opravdu chceme vidět film, jenž působí jako propadák hned na začátku. Navíc už tu máme jeden film (Piráti ze Silicon Valley), který monitoruje počátky éry nakousnutého jablka, tedy stejné období.

Jobs

USA, 2012
Drama/ Životopisný

Režie: Joshua Michael Stern
Hrají: Ashton Kutcher, Josh Gad

Premiéra v USA: neznámá

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky: Ashton Kutcher si hraje na Stevea Jobse. A vypadá všelijak