×
TOPZINE.cz

Fotky: Ashton Kutcher si hraje na Stevea Jobse. A vypadá všelijak

OBR: Steve Jobs Ashton Kutcher
Jako vejce vejci. Zdroj: youtube.com

Před deseti lety mezi námi byli Steve Jobs, Johnny Cash a Bob Hope. Dnes již nemáme ani práci, peníze či naději. Steve Jobs se sice prostřednictvím Ashtona Kutchera vrátí mezi živé, ale bude to jen film.

[album:

Zdroj: TMZ.com

Ještě to není ani rok, co spoluzakladatel firmy Apple opustil tento svět, a už producent Mark Hulme protlačil do produkce projekt, který pojednává o Jobsově životě v letech 1971 až 2000. Originálně byl nazván Jobs (neoficiální název ještě dodává motto Get Inspired). Natáčí se právě teď a na place v hlavní roli pobíhá Ashton Kutcher. Proč právě on?

Čtěte více: 6 věcí, jak Steve Jobs a Apple změnili svět filmu

Hulme měl jasno: „Potřebovali jsme herce, který nejenže vypadá mladistvě, ale který je i vyzrálý a složitý po psychologické stránce. K tomu přispěla Ashtonova podobnost s Jobsem, zkrátka se perfektně hodí pro náš film. A když si přečetl scénář, okamžitě se přidal na palubu.“

Jako vejce vejci. Zdroj: youtube.com

Jak kdysi poznamenal sám Jobs: „Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.“ Otázkou zůstává, zdali opravdu chceme vidět film, jenž působí jako propadák hned na začátku. Navíc už tu máme jeden film (Piráti ze Silicon Valley), který monitoruje počátky éry nakousnutého jablka, tedy stejné období.

Jobs

USA, 2012
Drama/ Životopisný

Režie: Joshua Michael Stern
Hrají: Ashton Kutcher, Josh Gad

Premiéra v USA: neznámáDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..