Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Filmové premiéry: Madagaskar 3, DonT Stop a Pařmeni

Josef Zdobinský

Josef Zdobinský

14. 6. 2012

FOTO: Madagaskar 3Parta ulítlých zvířátek z Madagaskaru, parta nespokojených punkerů, kteří by rádi udělali díru do světa nebo kamarádi, kteří se musejí za zcela zbytečnou svatbou trmácet až do Austrálie?

FOTO: Madagaskar 3

Na tvou hřívu jedině lesklý kondicionér! Zdroj: distributor filmu

DonT Stop

Punk hýbe světem. Punk’s not dead! Právě je rok 1983 a do Československa dorazila nová deska světově známých Clash. Ta nadchne partu kamarádů, mladých rebelů, buřičů a provokatérů Mikiho (Patrik Děrgel), Dejvida (Lukáš Reichl), Viktora (Jiří Kocman) a Inžiho (Jakub Zedníček), kteří okamžitě zakládají svou punkovou bandu Emile Buisson.

Ničení veřejného majetku, číro na havě, špendlíky a náušnice v uchu… To je jejich nová imige. Řídí se heslem No future. Film režiséra Richarda Řeřichy je příběhem party kluků, která nemyslí na budoucnost , zároveň je ale znechucena minulým režimem a chce prosazovat svoje názory. A to jakoukoli cestou.

DonT Stop (Don’t Stop), Drama/Hudební, Česko/Slovensko, 2012, 98 min, Režie: Richard Řeřicha, Hrají: Patrik Děrgel, Lukáš Reichl, Jiří Kocman, Jakub Zedníček, Oliver Cox


[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=FriiAh774zw[/youtube_660]

Pařmeni (A Few Best Men, recenze filmu)

Nová australská komedie režiséra Stephana Elliota vypráví o čtveřici kamarádů, z nichž jeden má před svatbou a ti tři ostatní z toho nejsou zrovna nadšeni. Komu by se také chtělo trmácet se až do Austrálie jen kvůli nějaké svatbě. Jenže je to svatba jejich nejlepšího kamaráda a na tu se prostě musí.

Když se hned po příletu ubytují u nevěstiných rodičů, rozjede se ten správný bláznivý kolotoč humorných akcí. Od noci strávené s marihuanou až po hraní si s rodinným mazlíčkem beranem. V hlavních rolích snímku, který už byl představen na filmovém festivalu v Římě, uvidíme v roli ženicha  Xaviera Samuela a v roli nevěsty krásnou Lauru Brent.

Pařmeni (A Few Best Men), Komedie, Austrálie/Velká Británie, 2012, 97 min, Režie:Stephan Elliott, Hrají: Laura Brent, Xavier Samuel, Kris Marshall, Kevin Bishop, Tim Draxl

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=zXSpWIhjJto[/youtube_660]

Madagaskar 3 (Madagascar 3: Europe’s Most Wanted, recenze filmu)

Skupina ulítlých zvířátek opět v akci se vrací na stříbrná plátna kin. Banda zlotřilých a proradných tučňáků opraví letadlo, které kdysi s našimi přáteli havarovalo. Po opravě se rozhodnou, že si odletí užívat do kasin v Monte Carlu. Jenže lva Alexe, zebráka Martyho, hrošici Gloriu a žirafáka Melmana s sebou nevezmou.

To zvířátka samozřejmě naštve, a tak se rozhodnou za nimi pěkně po svých. Do toho po nich jde zákeřná lovkyně šelem, která by ráda rozšířila svou sbírku. Opět nastává série trapasů a vtipných scén. Třetí Madagaskar má rozhodně potenciál se stát stejně úspěšným jako první dva předchozí snímky této partičky.

Madagaskar 3 (Madagascar 3: Europe’s Most Wanted), Animovaný/Dobrodružný/Komedie/Rodinný, USA, 2012, 92 min, Režie: Eric Darnell, Hrají: Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith, Sacha Baron Cohen

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=XZP1yQoWOg8[/youtube_660]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Filmové premiéry: Madagaskar 3, DonT Stop a Pařmeni