Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Filmové novinky: Šíří se zvěsti o Avataru 2! Po kom jdou tvůrci South Parku v jeho nejnovější sérii?

South ParkStane se 3D trendem 21. století? Největší filmové trháky současnosti nasvědčují tomu, že ano! Čtyři výtečníci ze South Parku mají nového souseda – golfistu Woodse. Zpěvačka Madonna a její tým hodlají obsadit sídlo britské královny Alžběty II. 

Producent Avatara John Landau Zdroj: Slashfilm.com

Producent Avatara John Landau Zdroj: slashfilm.com

Avatar 2: Můžeme se začít těšit?

„Začínáme mluvit o pokračování filmu Avatar.“ Nechal se slyšet na konferenci pořádané týden po předávání Oscarů producent sci-fi trháku John Landau. Zároveň se také zmínil, že spolu s Cameronem plánují natočit komorní milostný příběh The Dive, dále snímek podle japonské předlohy Battle Angel Alita a film s názvem Fantastic Voyage. O jejich pořadí se teprve rozhodnou. Co se týče Avataru, nejprve prý musí vymyslet dobrý příběh. Už teď je ale jisté, že návrat na planetu Pandora bude opět trojrozměrný.

Trojrozměrný Souboj titánů i Harry Potter

Obrovský úspěch Avataru inspiroval společnost Warner Bros natolik, že nechala přepracovat remake legendárního Souboje titánů do 3D podoby. Částka investovaná do předělávky se vyšplhala až na pět milionů dolarů. O její návratnosti po uvedení snímku do kin nikdo nepochybuje. Kromě titánů oblékne trojrozměrný kabát i poslední ze série o Harrym Potterovi, dvoudílný snímek Harry Potter a Relikvie smrti.

Přežije Kenny aspoň jeden díl? Zdroj: venturebeat.com

Přežije Kenny aspoň jeden díl? Zdroj: venturebeat.com

South Park má nového obyvatele

A není jím nikdo jiný než nejlepší golfista světa Tiger Woods! Samozřejmě že řeč je pouze o populárním kresleném seriálu pro dospělé Městečko South Park, který vstupuje již do 14. sezóny. Jakou bude mít postavička úlohu ale jeden z tvůrců, Matt Stone, neprozradil. Uvedl jen, že důvodem obsazení Woodse je jeho nedávný sexuální skandál, který by v seriálu mohli pitvat klidně po celou jednu jeho sezónu. Záletný sportovec rozhodně není první celebritou, do které se Matt Stone se svým kolegou Treyem Parkerem obuli. Fanoušci Stana, Kyla, Kennyho a Cartmena si jistě dobře pamatují na Toma Cruise a jeho scientology či na bývalého amerického prezidenta George Bushe, kteří se v seriálu objevili už dříve.

Madonna se chce sejít s Alžbětou II.

Nestárnoucí hvězda pop music Madonna opět koketuje s režírováním. V létě začne v Anglii natáčet příběh krále Eduarda VIII., kterému vláda nepovolila uzavření sňatku s rozvedenou Američankou Wallis Simpson. Král abdikoval, s Wallis se oženil a společně se odstěhovali do Francie. Madonna, která si přeje mít svůj film co nejvíce autentický, hodlá o pomoc požádat současnou královnu Alžbětu II. Doufá, že jí panovnice vyjde vstříc a nechá ji i se štábem pracovat přímo v paláci. Britská média se ke zpěvaččině plánu vyjadřují poměrně skepticky a předpokládají, že královna její prosbu nevyslyší.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Filmové novinky: Šíří se zvěsti o Avataru 2! Po kom jdou tvůrci South Parku v jeho nejnovější sérii?