Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Festival Votvírák 2011 láká na Arakain, Chinaski a Rytmuse

Redakce

Redakce

29. 4. 2011

Od 17. do 19. června tohRytmusoto roku se na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích uskuteční již pátý ročník největšího českého multižánrového festivalu Votvírák. Představí se zde celá plejáda českých a slovenských kapel a interpetů, na třech stagích se vystřídá na 400 vystupujících.

Festival Votvírák 2010, Foto: Karel Slabý, Topzine.cz

Festival Votvírák již tradičně otvírá festivalovou sezónu v Čechách. V pátek se brány Festivalu otevřou ve 13 hodin, v sobotu ve 12:30 a program na jednotlivých pódiích potrvá vždy nejméně do jedné hodiny ranní. V party stanu rádia Hey pak na hlavní program navazuje speciální festivalová rockotéka, kde bude zábava pokračovat až do rána.

Mezi hlavní lákadla jistě budou patřit Monkey Business, Chinaski, No Name, Wohnout, Mig 21, Desmod, UDG, Janek Ledecký, Miro Šmajda nebo Xindl X. Na rockové stagi se představí například Arakain, Harlej, Citron, Škwor, Doga, Visací zámek nebo Debill Heads. A na hip hopové stagi vystoupí hvězdy jako Rytmus, PSH, Prago Union, Pio squad, Moja reč a nebo DJ Wich.

Vstupenky koupíte online za 170 korun zde

V letošním roce Votvírák navázal spolupráci s nadací La Sophia, kterou vede její zakladatelka Yvetta Blanarovičová. La Sophia se zabývá charitativními aktivitami na pomoc sociálně vyloučeným dětem v České a Slovenské republice. Jde o podporu a rozvoj jejich hudebního nadání a vzdělání, proto se na pódiích festivalu setkáme také s dětmi, konkrétně s vítězi soutěže Talent La Sophia.

Kromě bohatého hudebního programu na návštěvníky festivalu čeká také adrenalinový camp nebo herní zóna. Nebudou chybět ani pouťové atrakce a spousty stánků s občerstvením. Jako každý rok si zde návštěvníci budou moci zakoupit vstupenky na další vybrané festivaly a jiné kulturní akce s 80procentní slevou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival Votvírák 2011 láká na Arakain, Chinaski a Rytmuse