Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Festival Votvírák 2010: Sezónu otevře i Miro Šmajda, Mandrage nebo Anna K.

Redakce

Redakce

7. 5. 2010

!Vstupenky!Očekávání všech příznivců festivalů směřuje k datu 11. června, kdy v Milovicích u Prahy začne první český festival Votvírák 2010. Nově se už k dost nabitému programu přidá i slovenský showman Miro Šmajda, plzeňská punk rocková banda Mandrage a Anna K., která bojuje s rakovinou.

Letos vystoupí na Votvíráku i Anna K., Zdroj: anna-k.cz

K zástupu jmen, které vystoupí na čtvrtém ročníku festivalu Votvírák, se přidali další a znovu jde o bonbónky československé hudební scény. Mezi 11. a 13. červnem zde vystoupí i finalista SuperStar Miro Šmajda, jehož vystoupení slibuje strhující rockovou show, kapela Mandrage, která právě dobývá celou Českou republiku při turné k desce Hledá se žena, a letošní Votvírák 2010 slibuje i emocionální vystoupení Anny K., která bojuje s nemocí. Výše uvedení interpreti se připojí k celé plejádě československé hudební scény.

>>> Koupit vstupenky na festival zde <<<

Cena vstupenky je stanovena od příjemných 100 korun a kromě bohatého hudebního programu je pro návštěvníky připraveno mnoho doprovodného programu, třeba kino Palace Cinemas, Game Zone nebo Adrenalin Camp. Ani tenhle ročník Votvírák nevynechá spolupráci s organizacemi, které pomáhají lidem v tísni. Letošní rok se zaměří na pomoc dětem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival Votvírák 2010: Sezónu otevře i Miro Šmajda, Mandrage nebo Anna K.