Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Fedde Le Grand bude další hvězdou letošní Dance Sensation

Redakce

Redakce

14. 4. 2011

Fedde le GrandMezi další headlinery na pátém ročníku show Sensation s podtitulem Celebrate Life patří jedna z největších DJských ikon, a to Fedde le Grand. 28. května vystoupí v pražské O2 areně po boku slavných jmen jako jsou Hardwell, Mr. White, Sharam, AN 21 & Max Vangeli nebo Joris Voorn & 2000 AND ONE.

Fedde Le Grand

Fedde Le Grand vystoupí na pražské Sensation, Zdroj: United Music

Fedde Le Grand se proslavil v roce 2006 svým mezinárodním hitem Put Your Hands Up For Detroit a vytvořil si pozici jednoho z nejžádanějších houseových DJs na světě. Mezi jeho další hity patří například Let Me Think About It nebo jeden z posledních Let Me Be Real.

Tento Holanďan také vlastní label Flamingo Recordings a je držitelem několika světových cen a nominací. Za poslední rok se opět posunul o několik kroků dál ve své kariéře a se zdánlivě nikdy nekončící sérií hitparádových hitů a remixů a schopností hrát pro davy jako žádný jiný je snadné pochopit, proč bylo téměř povinností pozvat ho na tento event.

Speciálně pro Sensation vytvořil Fedde Le Grand video, které nese název We Celebrate Life With Fedde Le Grand. Není pochyb, že nám v Praze naservíruje pořádnou porci té nejlepší houseové muziky současnosti a společně s ním oslavíme život na dalším vydání Sensation v Čechách.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fedde Le Grand bude další hvězdou letošní Dance Sensation