Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Exmanželka za odměnu na DVD a Blu-ray: Gerad Butler a Jennifer Aniston jsou páreček k pohledání

Jiří Hannich

Jiří Hannich

16. 9. 2010

!DVD, BR!Byli beznadějně zamilovaní a chtěli žít jeden pro druhého. Časem však přišlo vystřízlivění a jejich manželství skončilo krachem. Splnit slib lásky a věrnosti bylo evidentně nad jejich síly. Jak se ale zachovají, když jim půjde o život? Gerard Butler a Jennifer Aniston v třaskavé komedii Exmanželka za odměnu.

Nebezpečně spolu, Zdroj: distributor filmu

Film

Přichází čas pomsty, řekl si lovec odměn Milo, když dostal za úkol vystopovat a předat spravedlnosti svou bývalou ženu Nicole. Jejich manželství bylo hrůzostrašné a opětovné setkání po letech bude ještě horší.

Milo je totiž smolař, pár věcí už se mu v životě nepovedlo (o vztahu s Nicole ani nemluvě) a rázem spadl do dluhové pasti. Nicole jako správná novinářka cítí šanci na sólokapra: podařilo se jí odhalit vražedné spiknutí, v němž jsou zapletení policisté obchodující s drogami. Není divu, že se bývalí manželé brzy ocitnou v ohrožení. Adrenalinová zábava se navíc ještě vystupňuje jejich vzájemnou rivalitou.

Jennifer Aniston hraje cílevědomou novinářku

DVD a Blu-ray

Představitelé ústřední dvojice – Gerard Butler a Jennifer Aniston – se ve filmu o filmu rozpovídali o tom, jak se jim spolupracovalo a čím je podle nich komedie Exmanželka za odměnu zajímavá. Budete mít možnost podívat se na ně v akci při natáčení a celkově se tak dozvědět více o vzniku tohoto snímku.

Žánr: Akční/Kriminiální/Komedie/Romantický

Stopáž: 107 minut

Režie: Andy Tennant

Hrají: Gerard Butler, Jennifer Aniston, Christine Baranski, Siobhan Fallon aj.

Zvuk: český, anglický (Dolby Digital 5.1), anglický (DTS na Blu-ray)

Titulky: české, anglické

Bonusy: Zastávky na trase: Film o filmu, Pravidla k přelstění lovce odměn!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Exmanželka za odměnu na DVD a Blu-ray: Gerad Butler a Jennifer Aniston jsou páreček k pohledání