Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Erotický horoskop pro všechna znamení: Co vás vzrušuje?

Chcete sbalit rybu a nevíte jak na to? Touží po vás beran a vy nevíte, co od toho můžete očekávat? Milujete pannu a už vám lezou na nervy její rádoby vtipné hlášky v posteli? Milujete kozoroha a ještě pořád se vám nesvěřil s tím, co ho doopravdy vzrušuje? Přečtěte si erotický horoskop!

Pokud budete mít pocit, že na vás horoskop „nesedí“, vězte, že to může být také tím, že nejste právě typická „ryba“ a nejspíše máte Venuši v některém z přilehlých znamení, například v beranu. Znáte-li postavení Venuše ve vašem horoskopu, přečtěte si právě to znamení, ve kterém se vaše Venuše nachází. Potřebujete-li poradit, můžete mne zkontaktovat zde a já vám ráda poradím.

Přeji příjemné erotické zážitky!

Váhy (24.9. – 23.10.)

Pro váhy má erotika obrovskou váhu! Váhy bývají umělecky a intelektuálně založené, mají dobrý vkus a proto je zaujmete pouze velice vkusnou nabídkou. Nikdy na ně nezkoušejte věty typu: „Tak co, kotě, jdeme na to?“ Naopak jedinou možností, jak získat váhu je zapůsobit svým šarmem a nejlépe absolvovat vysokou školu umění svádění. Ženy váhy jsou dámy, muži gentlemani. Nejvíce sexy by bylo, kdybyste si vykali a vedli konverzaci na úrovni. Váhu zaujme charisma a intelekt. V posteli je svůdná, smyslná a jemná. Muži bývají něžní milenci, kteří dokážou vycítit potřeby ženy. Váhy bývají přátelské a společenské. Mají spoustu přátel a nebrání se nevázanému sexu na pracovišti a firemních večírcích. Váhy mají rády vysoký standard také v posteli.

Podívejte se na kompletní seznam partnerských horoskopů všech znamení. Najdete v něm nejen charakteristiku jednotlivých znamení, ale také co mají rádi, jak je oslnit, uspokojit a jak se k sobě v zájemně hodí. Tyto horoskopy jsou každý rok aktuální.

Štír (24.10. – 22.11.)

Štír je sexuální mág. Na první pohled vás zaujme pronikavým pohledem, kterým dohlédne až na samé dno vaší podstaty. Dívat se upřeně do očí štíra znamená dívat se do plamene svíčky. Už pouhým pohledem vás dokáží pořádně rozpálit. Štíři bývají vynikající milenci, nejsou ani tak výkonní ani tak zruční jako spíše vynalézaví manipulátoři, kteří si vás podmaní svým kouzlem. Smyslnost a erotika hraje hlavní roli v jejich vztazích. Štíři jsou tajemní a uzavření, vyzařuje z nich něco, co vás neodolatelně přitahuje. Sex se štírem bývá nezapomenutelný.

Štíři miluji hluboce a vášnivě, bývají věrní, milují až za hrob. Pokud nenaleznou toho pravého či tu pravou, zůstávají sami. Samota jim nečiní sebemenší problém. Štířímu kouzlu se podléhá snadno. Štíří vášeň stravuje jako jed v konci jejich ocasu. Štíři bývají žárliví, majetničtí, ješitní a vztahovační. Ve vztahu i v posteli bývají rádi dominantní, dávejte si dobrý pozor, abyste si je něčím nerozházeli nebo se jich něčím nedotkli. Křivdy, urážky, zradu a nevěru nikdy neodpouštějí.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Střelec je vášnivý dobrodruh a hledač lásky. Rád cestuje z postele do postele. Pokud najde přesně to, co mu vyhovuje, bývá vděčný a nemá potřebu nikam utíkat. Střelci bývají velcí samotáři a často nemají v lásce štěstí. Mezi střelci najdeme spoustu starých mládenců. Buď je ženy zklamaly nebo se nikdy nedokázali vzdát své nezávislosti. Ženy střelkyně bývají oddané a vášnivé milenky. Romantika, vzrušení a dobrodružství, to je to pravé pro střelce. Pro střelce není důležitá fyzická krása, ale šarm, intelekt, vzájemná přitažlivost a mít si s tím druhým, co říci.

Střelec dokáže být sám a je na to zvyklý. Potřebuje mít své soukromí a svobodu. Nerad se nechává něčím svazovat. V posteli je nespoutaný živel, který s vámi prožije neskutečnou vášeň, ale poté odchází domů do soukromí svého domova. Nemá rád závazky a bojí se zamilovat. Pokud si to dovolí a podlehne silnému citu, stává se vroucím a oddaným partnerem do pohody i nepohody a dost těžko se pak z toho v případě, že se něco nepovede, vzpamatovává.

Střelci mají rádi zábavu, mají smysl pro humor a bývají dobrými společníky. Podlehnout jejich kouzlu není nijak obtížné. Bývají dobrými kamarády a také dobrými sportovci. Pokud chcete sbalit střelce, pozvěte ho na hory, na jízdárnu, na střelnici nebo na procházku se psem.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Kozoroh je náročný milenec, který rád bývá dominantní a stejně jako panna má rád vše pevně pod kontrolou. Pokud je na jisté půdě, dokáže i nemožné. Pokud se cítí zranitelný a nejistý, nikdy se vám neotevře a neoddá. Potřebuje mít pocit jistoty a bezpečí. Budete muset hrát podle jeho pravidel. Získat kozoroha není snadné.

Muž kozoroh si potrpí na jistý standard, dokonalost a často si vybírá milenky jako doplněk, který bude ladit k jeho společenskému postavení. Pro kozorohy bývá velice důležitá jejich práce, kariéra a neradi se vážou a zakládají rodiny, pokud mají závazky a povinnosti jinde. Kozoroh bývá v lásce opravdu zodpovědný. Jako otec a manžel bývá náročný a přísný, ale spolehlivý. Dokáže se postarat o rodinu, má smysl pro povinnost. Je pro něj těžké říct vám, že vás miluje a pokud to udělá, važte si toho.

Žena kozoroh působí chladně a nepřístupně, ale pokud se otevře a uvolní, dokáže být neskutečně oddaná a žhavá milenka. Pokud zklamete kozoroha, uzavře se a nikdy vám už nebude věřit. Pod tvrdou slupkou se skrývá měkké jádro. Kozorozi jsou velice citliví a zranitelní. Pokud jsou nešťastní v lásce, snadno upadají do deprese. Sex s kozorohem bývá tvrdý a surový. O kozorozích se říká, že mají rádi sadomasochistické hrátky.

Vodnář (21.1. – 19.2.)

Vodnáři působí dojmem, že je jim všechno jedno. Vodnář je i v posteli naprostý pohodář, který si s vámi příjemně popovídá, zakouří, zasouloží a ráno vás políbí na rozloučenou, aniž by vám řekl, kdy se zase uvidíte. Nejspíše by řekl, že prostě tehdy, až se zase potkáte. Vodnář působí lehkovážným a nezodpovědným dojmem, s antikoncepcí si hlavu neláme a rád si užívá života. Nedá se říct, že by zrovna vodnáři byli vynikající milenci, ale vždycky se s nimi cítíte příjemně a o to přece jde. Jejich milostný život bývá neuvěřitelně bohatý, oni sami jsou v posteli neuvěřitelně kreativní a vynalézaví. Pokud vás někdo vytáhne na kopec, donutí vás vylézt na strom a tam se s vámi za bouřky pomiluje, je to právě vodnář.

S vodnářem se dokážete uvolnit a odvázat jako s nikým jiným. Jako kamarád a milenec je skvělý, jako partner vám nic nemůže a ani nechce slíbit. Potřebuje svou svobodu a nezávislost nade vše a dost těžko ho přinutíte, aby s vámi šel před oltář. Vodnář je volnomyšlenkář každým coulem a nikdy se s ním nebudete nudit.

Ryby (20.3. – 20.4.)

O rybách se říká, že jsou citlivými a romantickými snílky. Rybu nejspíše okouzlíte romantickým vyznáním při měsíčku na břehu řeky. Ryby bývají oddané milenky i manželky, které dokážou s láskou pečovat o svůj protějšek. Bývají právě těmi zranitelnými vílami, které potřebují, aby se o ně někdo postaral. Muže tyto křehké ženy nesmírně přitahují, poskytují jim oporu, ale nezřídka se také stává, že je s nimi špatně zacházejí. Tyto křehké víly však v sobě skrývají neuvěřitelnou sílu. Ač působí křehkým a zranitelným dojmem, dokážou si ledacos svými zbraněmi vydobýt. Je pravda, že si také často partnera idealizují a bývají zklamané.

Muži ryby bývají nesmělí a neprůbojní. Bývají romantickými básníky, kteří při měsíčku skládají své vyvolené verše a opěvují její krásu. Rybí erotika je nenápadná, ale velice rafinovaná. Pokud se vám někdo dokáže oddat celým tělem i duší, je to právě ryba. Ryby nemají rády tvrdý sex a násilí, naopak jsou velice jemné a vnímavé k potřebám druhých. Krajkové prádlo, světlo svíček, mazlení, to je to pravé pro ryby. Bez dostatečně dlouhé předehry nemáte u ryb šanci.

Ohodnoťte tento článek:
2,4
Právě čtete

Erotický horoskop pro všechna znamení: Co vás vzrušuje?