×
TOPZINE.cz

Emma Watson odmítá pohádkové role. Hermioně se nevyrovná ani Popelka

FOTO: Emma Watson aka Hermiona
Pryč s Hermionou! Chceme vidět i jinou tvář Emmy Watson. Zdroj: distributor filmu

Nedávno se na sociální síti Twitter objevila informace týkající se herečky Emmy Watson. Prý odmítla roli v nově připravované Popelce režiséra Kennetha Branagha. Že by měla po těch letech všeho nadpřirozeného až nad hlavu?

Konec éry Hermiony a podobných rolí. Zdroj: Warner

Režisér Kenneth Branagh má na svém kontě několik historických filmů (Hamlet, Othello), ale také například thriller Jack Ryan nebo Thora z roku 2011. Jako herec zazářil ve Valkýře nebo Pirátech na vlnách. V příštím roce se pod jeho režisérskou židlí uvede nová adaptace slavného příběhu o Popelce.

Emma Watson bohužel oznámila, že si taneční střevíčky na slavností bál neobuje. Velká škoda. Mohl to být návrat do jejích zajetých kolejí, kterými projížděla od svých jedenácti let coby Hermiona Grangerová ve slavné sérii o Harrym Potterovi.

V posledních dvou letech jsme ji mohli spatřit ve filmu Charlieho malá tajemství, v dramatu Můj týden s Marilyn a samozřejmě v poslední části Harryho Pottera s názvem Relikvie smrti. Odmítnutím této role nám ovšem nedává najevo, že s filmováním skoncovala, ale že se připravuje na spolupráci s váženými režiséry, jakými jsou Sofia Coppola nebo Darren Aronofsky.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..