Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Džejár se vrací do nové série Dallasu

Redakce

Redakce

4. 2. 2011

Letos již osmdesátiletý herec Larry Hagman se oficiálně vrací ke své vůbec největší roli. Tedy do kůže skrz naskrz prohnilého ropného magnáta J. R. Ewinga v nové sérii legendární soap-opery Dallas.

Intrikán J. R. Ewing se jako jediný objevil ve všech tři sta padesáti sedmi epizodách původního Dallasu, Zdroj: youtube.com

Zatím není přesně známo, kdy onu nezaměnitelnou úvodní znělku opět uslyšíme, jisté je ale to, že pokračování Dallasu se skutečně připravuje.

Mimo Larryho Hagmana (který je návratem k seriálu skutečně nadšený) svou účast na nové sérii potvrdili i další slavné tváře původního seriálu, a to Linda Gray v roli Džejárovy ženy Sue Ellen a Patrick Duffy jako jeho bratr Bobby.

Chystaná série by se měla zaměřit především na novou generaci dynastie Ewingů a jejich peripetie s rodinným byznysem. Samozřejmě se nebude šetřit ani motivy jako jsou všemožné podrazy, intriky nebo milostné trojúhelníky, které povětšinou souvisí se soupeřením o žezlo rodinného podniku, a které jsou pro Dallas, stejně jako honosné ranče a vysoké klobouky, naprosto neodmyslitelné.

V rolích následovníků staré generace se představí Josh Henderson (Zoufalé manželky) coby Džejárův adoptivní syn John Ross nebo Jordana Brewster (Rychlí a zběsilí) jako Elena Ramos, která by podle všeho mohla být Johnovou milenkou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Džejár se vrací do nové série Dallasu