×
TOPZINE.cz

Do posledního finále Česko Slovenské SuperStar postupují Miro Šmajda a Martin Chodúr!

CS_SuperStar09_1_finale_25_10_09_74Kdo dnes vypadne a kdo postoupí do superfinále?Předposlední finále opustila Dominika Stará. Máme dva postupující do posledního finále a to Martina Chodúra a Miro Šmajdu. Bude československé finále. 

Martin Chodúr, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz
Martin Chodúr, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Leoš řekl, že je lepší být druhý než třetí. Jak jinak. Tato věta je mimochodem z jeho známého hitu. Ale divákům, a sázkařům, kteří si vsází na vítěze, těm to určitě jedno nebude.

Finále už můžeme sledovat i v multiplexovém kině v Bratislavě. A kdo přijde, dostane navíc dárek.

Rekapitulace na začátku hned po představení poroty znovu ukázala, že je těžké v této chvíli vybrat a označit, kdo by měl vypadnout. Porota však musí říci jedno jméno na vypadnutí. Tohoto těžkého úkolu se opět zhostil Hejma: Dominiku Starou. Dara: „Já chci československé finále a Šmajda to přežije, když řeknu jeho jméno.“ Marta: „ Kdybych měla dva lístky na koncert, tak bych šla na Chodúra a Šmajdu.“ Pavol: „Řeknu Dominika Stará, ale je to skvělá zpěvačka.“ A doplnil to příběhem „Když jsme točili společnou píseň finalistů, tak jsme potřebovali natočit poslední feeling a Dominika spala nahoře v pokoji a já řekl její jméno. Dominika vstala, a dala to na první pokus.“

Miro Šmajda, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz
Miro Šmajda, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Zítra v Teplicích v obchodním domě v 17 h proběhne setkání se všemi finalisty. Bude to poslední příležitost vidět silnou dvanáctku pohromadě. Dokonce ještě zrekapitulovali cestu soutěží Jana Bendiga, který minulé finále vypadl.

První dva finalisté ČeskoSlovenské SuperStar jsou Martin Chodúr a Miro Šmajda. Nepostupuje Dominika Stará! Což znamená, že v superfinále posledních dvou bude boj českého finalisty proti slovenskému.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..