×
TOPZINE.cz

DJ Steve Morell do třetice v Brně

Berlínský producent, remixér a DJ Steve Morell se představí již potřetí brněnskému publiku. Tentokrát 13. února v klubu Mersey.

„Jeho show mohlo brněnské publikum již dvakrát zažít na brněnské Flédě jako vystoupení dua The Scandals nebo afterparty po koncertě Warren Suicide,“ uvedla Katka Červinková z Mersey Agency. V Česku Steve Morell vystupoval také v Duplexu a v Abatonu.

Steve je také zakladatelem elektro-disco-rock labelu Pale Music, který byl v roce 2007 britským časopisem DJ Mag hodnocen jako label měsíce. Patří ale i mezi tvůrce undergroundového halového festivalu Berlin Insane.

Za gramofony Steve začal v osmdesátých letech v berlínských klubech Trash a Blockshock. V devadesátých letech pobýval nějaký čas v Londýně, kde ho údajně přestal bavit punk, new wave i pop.  Následně začal hrát electro a techno a míchat je s rock’n’rollem a discem.

Sám Steve Morell pojmenoval svůj styl jako disco-death-tech.  „Jako remixér je podepsán pod remixy například pro Gods of Blitz, The Vanishing, Diamanda Galas a mnoho dalších,“ dodala Červinková.

Line-up takzvaného LONDON CALLING v klubu Mersey má doplit brněnská indie-rocková formace VOODOOYOUDO. Vstupné bylo stanoveno na 50 Kč na místě.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..