Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Diskografie Bon Jovi je bohatší o The Circle. Není to ovšem začarovaný kruh

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

29. 4. 2010

Bon JoviBon Jovi jsou zpět. Ve velkém stylu a s novým albem. Nutno říci, že sázka na osvědčenou taktiku v podobě bezchybné hudby a skvělého hlasu Jon Bon Joviho se vyplatila.

Bon Jovi - The Circle, Zdroj: archiv

Bon Jovi - The Circle, Zdroj: archiv

Kdo kapelu zná, ten ji musí mít rád. Kdo tápe a uslyší, ten si ji zamiluje. Sladce rockový hlas frontmana Jon Bon Joviho dostane nakonec totiž téměř každého.

Nové album The Circle pokračuje ve šlépějích, které jsou vyšlapány již téměř osmadvacet let. We weren‘t born to follow nasazuje, jako první skladba na CD, laťku proklatě vysoko. A nutno říci, že každá další pecka v tracklistu ji znovu o trochu zvedne.

Akcie skupiny Bon Jovi neklesnou ani při pověstné baladě, kterou na tomto cédu reprezentuje píseň Live before you die.

Celkem dvanáct povedených skladeb, jež jsou vměstnány na této desce, posluchače vtáhne do říše rockové fantazie. A vůbec nezáleží na tom, jestli jste v anglickém jazyce začátečníky, nebo šprechtíte jako o závod. To dokáže málokterá parta hudebníků.

John Bongiovi, jak zní pravé jméno Jon Bon Joviho, poskládal kapelu v roce 1983 a s přestávkami se hřejí na vyšších příčkách prodejnosti i popularity dodnes. Právem.

Album si můžete koupit za 395 korun zde.

Bon Jovi – The Circle

Vydáno: 2009

Celkový čas: 53:36

Skladby: We weren’t to follow, When we were beautiful, Work for the working man, Superman tonight, Bullet, Thorn in my side, Live before you die, Brokenpromiseland, Love’s the only rule, Fast cars, Happy now, Learn to love

Vydalo: Island Records

Hodnocení: 4****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Diskografie Bon Jovi je bohatší o The Circle. Není to ovšem začarovaný kruh