Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Devět novinek k devátému Festivalu fantazie Speciál

Jan Nohovec

Jan Nohovec

10. 10. 2009

festival-fantazie-logoJiž za dva týdny (27. října – 1. listopadu) vypukne v Chotěboři šestidenní FF Speciál a program se rychle plní nejnovějšími filmy, hrami, přednáškami, besedami a soutěžemi v celkem až patnácti liniích. Zaručeny jsou i speciální pořady jako třeba derniéra divadelní hry Daturnin. Řada novinek je i v organizaci a službách, například Minipřihláška pro nováčky na místě.

festival-fantazie-logo

FFS je v předposlední fázi příprav. Přihlášeno je zatím přes 400 účastníků, více, než ve stejnou dobu loni a organizátoři conu očekávají rovný dvojnásobek tohoto čísla. Program se během těcht dní právě zaplňuje a na Topzine vám dokážeme, že se opět bude na co těšit. A to nejen na opakování a aktualizované pořady z letního Festivalu fantazie, kde prostě nejde všechno stihnout, ale i řada novinek a speciálních pořadů, jako je divadlo Božská komedie 3: Soumrak bohů nebo derniéra crossover komedie Daturnin, konzolové nebo deskové hry včetně turnajů. Řada novinek je ale i v organizaci a ve službách. Přinášíme vám devět nejvýraznějších novinek:

č. 1: O jeden celý den delší Festival fantazie Speciál – více programu a více zábavy!

č. 2: Nové programové linie festivalu – OrientCon a Manifest fantastiky, nové umístění PC herny, divadelní hry Soumrak bohů a Daturnin, Avalcon poprvé mimo Velký sál.

č. 3: Technické a tiskové centrum v Sokolovně – v zadním baru bude několik PC s internetem, možnost si vytisknout potřebné, stálá přítomnost technika pro pomoc liniím i přednášejícím.

č. 4: Projekce přibližně dvaceti nejnovějších fantastických filmů v kině, plus opakování nejlepších filmů z FF!

č. 5: Poprvé na Speciálu lůžka ve třídách a stany na chodbách ZŠ Smetanova – Využijte možnost spát levně na posteli nebo ve větším soukromí.

č. 6: Rozšíření nabídky občerstvení – smažený sýr, pivo Chotěboř 12° a Chotěboř černé. Nový partner Božkov a nové nápoje.

č. 7: Nové funkce systémů AMBER a ARES – zjednodušená Minipřihláška nováčků na místě, uplatnění slevy Siréna i na FFS, automatické počítání slevy za každý celý den účasti na předchozím FF, nové sestavování programu přímo v Amberu, správa přidělování volňásků liniím přímo v Amberu, tisk visaček pořadatelů a linií ze systémů, nová správa hodin pořadatelů, …

č. 8: Festivalové noviny ZáBlesk poprvé na Speciálu a čerstvé noviny zdarma k zapůjčení na FF baru. Internet dostupný na více místech.

č. 9: Partneři a prodejci i na FFS. Poprvé i na FFS si můžete koupit nebývale široký sortiment – kromě her, knih a CD nově trička, figurky, DVD, fantasy šperky a zbraně a doplňky, esoterické zboží, …

Podrobněji se s novinkami FFS můžete seznámit na stránkách conu festivalfantazie.cz/special v sekci Rozdíly. Další informace o Festivalu fantazie Speciál pro vás připravujeme už nyní!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Devět novinek k devátému Festivalu fantazie Speciál