Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Děti slavných dobývají mola. Protekce, nebo talent?

Lenka Romportlová

Lenka Romportlová

10. 2. 2012

Světové topmodelky dobře vědí, že pozornosti není nikdy dost. Některé z nich na to jdou oklikou a na mola posílají své potomky. Je modelkovství v genech, nebo malé modelky nemají na výběr?

Dcera Daniely Peštové, Cindy Crawford či sestra Kate Moss. To jsou jen některé ze slavných pokračovatelek rodinné modelkovské tradice. Není divu, že si světoznámé návrhářské domy pro své dětské kolekce vybírají tyto dívenky, krásu a půvab měly po kom zdědit. Jsme tedy svědky zrodu nových hvězd, nebo se jedná o jednorázový experiment?

Čtěte také: Vogue slaví 120 let

Dcera topmodelky Daniely Peštové a slovenského zpěváka Pavola Habery odchodila svoji první přehlídku v italské Florencii. Teprve devítiletou Ellu si pro prezentaci dětské kolekce vybrala známá značka Fendi. Oba rodiče holčičku hrdě podporovali z publika. Oni i pořadatelé přehlídky byli nadšeni.

Stále velmi žádaná topmodelka Peštová se ovšem dušuje, že je jen na dceři, jaké povolání si do budoucna zvolí.

Také desetiletá dcera Cindy Crawford Kaia má za sebou svůj modelingový debut. Pro svou kampaň Young Versace si ji vybral světoznámý módní dům. Kaia slaví velké úspěchy, fotoaparát ji miluje a mnozí odborníci jí předpovídají zářivou kariéru.

Nahradí Kaia jednou svoji půvabnou matku na přehlídkových molech? Na to si budeme muset počkat.

I topmodelceKate Moss v rodině roste konkurence. Dohady o tom, zda její krásná sestra Lottie půjde v jejích šlépějích, se potvrdily a náctiletá blondýnka nafotila své první fotografie. Posuďte sami, zda mladičká Lottie může sestře konkurovat.

O kráse těchto dětských modelek není pochyb. Otázkou ovšem zůstává, zda je modeling skutečně to nejlepší, co dívky mohlo potkat. Bude slavné jméno překážkou, nebo výhodou? Vše ukáže až čas.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Děti slavných dobývají mola. Protekce, nebo talent?