Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Dávka stylu nejen pro rebelky: Ležérní módu si zamilujete

Redakce

Redakce

24. 2. 2012

FOTO: Kožená bundaNadcházející víkend si žádá ležérní oblečení. Zapomeňte na chvíli na stále ty samé upnuté modely a na relax s kamarády si pořiďte volné rockové tričko s potiskem, kůži a denim.

FOTO: Ležérní móda

Neignorujte módní trendy. Vyberte si z nich to svoje., Zdroj: New Yorker

Romantické růžové šaty, lodičky na vysokém podpatku a přes sebe koženou motorkářskou bundu. Tím to všechno začalo. Dnes už jsou módní trendy natolik odvážné, že ke kožené bundě lze přidat i volné tričko s rockovým nápisem a stále bude IN!

Klíčem k úspěchu je vyváženost

Prvky ďábelského stylu můžete mixovat, jak se vám zachce. Pokud tričko AC/DC není nic pro vás, vsaďte třeba na roztrhané džíny. Ale pozor! Buď jedno, nebo druhé. Volný vršek doplňte luxusním spodkem a podpatky, naopak elegantní top kombinujte s roztrhanými džínami.

Říkáte si, že je to jako patlat páté přes deváté? Naopak. Můžeme vás ujistit, že spousta lidí ocení vaši spontánnost a důvtip.

FOTO: Rocková móda

Obujte lodičky a můžete i na večírek., Zdroj: bonprix.cz, New Yorker

Pokud máte bláznivé barevné tričko a stále baví vás hit minulého roku zvaný colour blocking, nemusíte brát ohledy na barevná pravida. Tady totiž žádná neplatí. Čím víc barev, tím lépe!

Nezapomeňte na cetky

Stejně jako při výběru jakéhokoli jiného outfitu, ani tady nesmíte zapomenout na doplňky. Ty jsou klíčové. S každým doplňkem působí i starý model nově a neokoukaně.

FOTO: Ležérní móda

Zdroj: New Yorker

Kromě řetízků, cvočků a kůže, zkuste i nečekané materiály, jako je třeba samet nebo tyl. Rockerský outfit budou perfektně doplňovat na ryze holčičích doplňcích, jako jsou třeba čelenky nebo sponky do vlasů.

Také u sebe neustále nosíte mobilní telefon a koukáte na něj na hodiny? Vezměte na milost staré dobré náramkové hodinky a využijte je i jako doplňek, kterým bezesporu jsou. Budete stále v obraze, kolik hodin vlastně je, a zároveň vaše ruka nebude bez povšimnutí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dávka stylu nejen pro rebelky: Ležérní módu si zamilujete