Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Nevíte, jak oživit účes? Pořiďte si extravagantní čelenky

Redakce

Redakce

12. 8. 2011

FOTO: ČelenkaNevíte, jak dozdobit účes? Nedaří se vám zkrotit kadeře? Nápadné šperky do vlasů se opět vrací do módy, a to zejména výrazné čelenky, sponky či skřipce. Nebojte se improvizovat a vyzkoušejte pár našich tipů!

FOTO: Čelenky

Květina nebo hodiny na hlavě? Žádný problém. Zdroj: fleckr.cz

Doplňky do vlasů opět frčí! Krásně vypadá i jednoduchý culík sepnutý nenápadnou gumičkou, ale na druhou stranu, když si do vlasů dáte jeden z extravagantních vlasových doplňků, budete vypadat úžasně.

Od hippies až po vlastní výrobu

Čelenku můžete nosit buď na hlavě, nebo přímo na čele, což může připomínat styl hippies. Takový styl dnes velice letí, a to zejména u celebrit. Čelenky si můžete vytvořit i samy. Nebojte se zapojit svou fantazii a uvidíte, jaké výtvory vzniknou.

OBR.: Čelenka z lesních plodů

Romantická čelenka, skvěle zapadá do letního období! Zdroj: flickr.com

Velice jemně a přitom extravagantně působí bohatě zdobená čelenka z lesních plodů. Vytvoří vám romantický styl a vy budete působit rozzářeně. Takový typ se hodí k jednoduchým letním šatům a podpatkům, ale i k džínům, žabkám a vhodně zvolenému topu.

Krásná jako Popelka nebo Šípková Růženka

Téměř magická dokáže být na první pohled velmi jednoduše řešená čelenka ve zlaté barvě, prokládaná jemnými perličkami. Při nošení se budete cítit jako Popelka a rozhodně se nemusíte trápit tím, že zrovna nemáte při ruce večerní šaty. Takovým typem čelenky rozzáříte i každodenní outfit.

Na party zvolte do vlasů ozdobu ve stylu Mojito. Tři klubíčka v barvách zelené, žluté a tyrkysové se skvěle hodí k letnímu ležérnímu drdolu. Jiskru ozdobě dodávají černé kamínky uprostřed klubíček. Pozornost na sebe strhnete, pokud k čelence zvolíte velice výrazné šaty či top ve stejných odstínech.

OBR.: Mojito čelenka

S touto Mojito čelenkou vás nidko nepřehlédne! Zdroj: flickr.com

Jako ledová královna se budete cítit ve vysoce zdobené čelence ve stříbrno-černých barvách. Kombinujte ji s letními barvami, jako je křiklavě růžová nebo klasicky červená, a budete vypadat úžasně.

Jestliže máte raději teplejší barvy, zvolte například sladce růžové květy, ve kterých budete jako Šípková Růženka. Taková ozodba nejlépe vynikne v rozpuštěné hřívě. Tip: Zkuste, jak bude vypadat ve zvlněných vlasech!

OBR.: Čelenka stříbrná

Jako Ledová královna. Zdroj: flickr.com

Dnes máte na výběr nekonečné množství kombinací a barev, které můžete ladit se svým oblečením. Čelenky slouží nejen jako módní doplněk, ale také vám poslouží třeba při sportu, kdy zachytí vlasy, které potom nepadají do obličeje.

Když zrovna nemáte po ruce čelenku, vyzkoušejte jednoduchý trik: vezměte si jednobarevnou stuhu, omotejte si ji kolem hlavy a vespod zavažte. Uvidíte, jak se budete cítit, protože v jednoduchosti je krása.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nevíte, jak oživit účes? Pořiďte si extravagantní čelenky