Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Daniel Radcliffe a tajemná žena v černém. Herec nechce být Potterem navždy

Veronika Jílková

Veronika Jílková

28. 7. 2010

Jamese Watkins přichází s novým nadpřirozeným thrillerem, ve kterém by měl hlavní úlohu získat britský herec. Herec, kterého známe především jako čarodějnického učně z Bradavic, jehož stvořila spisovatelka J. K. Rowling.

Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe

Po několikaletém natáčení série filmů o Harrym Potterovi herec Daniel Radcliffe, pocházející z Velké Británie, zvažuje novou nabídku a pročítá scénář k filmu The Woman in Black. Jeho rozhodnutí vypadá nadějně. Kdo by se nechtěl svým fanouškům ukázat i z jiné stránky, než v jaké ho znali doposud. Harryho má sice rád, ale opustit ho bude jednou třeba, a tak si hledá místo, kde by mohl dále zazářit.

Tento nový snímek je založený na románu Susan Hill, jenž sleduje mladého právníka, Artura Kippse, který je najatý, aby cestoval do vzdálené vesnice. Tam má pracovat v jednom domě na novém případu, odhalujíc tragická tajemství ženy v černém. Zde roste jeho neklid, když se o ženu začne více zajímat.

Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe

Kamera by měla přijít pod ruku Jamesi Watkinsovi a scénář napsala Jane Goldman.

Na západní frontě… Harry

Daniel má vedle budoucí premiéry obou částí posledního Pottera napilno ještě se svým novým filmem Na západní frontě klid, který popisuje osudy německého vojáka za první světové války.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Daniel Radcliffe a tajemná žena v černém. Herec nechce být Potterem navždy