×
TOPZINE.cz

Daniel Landa točí film. Žito 44 se objeví na plátně s Olgou Lounovou

FOTO: Daniel Landa
Daniel Landa při přebírání diamantové desky. | Foto: Petra Jansová, Topzine.cz

Daniel Landa, jinak také Žito 44, odcestoval do indonéského Bali, aby zahájil práce na svém novém celovečerním dobrodružném filmu. Kamery se ujme F. A. Brabec.

FOTO: Daniel Landa
Daniel Landa odjel na Bali a už se těší, až nám předvede své první „kejkle“. Foto: Petra Jansová, Topzine.cz

Hlavní roli čarodějky Lenntiah v novém Landově snímku ztvární herečka a zpěvačka Olga Lounová, společně s ní se na plátně v roli čarodějů objeví dva mnichovští hypnoterapeuté. Jedná se o Olfa Stoibera (čaroděj Antares) a Sidonii Karstensen (čarodějka Tauri).

A jaký je účel celého filmu? Samozřejmě nic jiného než propagace koučinkového systému Zlatý drak, o němž se Landa zmínil již několikrát ve svých veřejných vystoupeních. A dojde i na nebezpečné momenty. Film totiž bude obsahovat scény, které nás zavedou až na samé dno mořských hlubin.

Daniel Landa a Olga Lounová na Bali. Zdroj: facebook/pages/Žito-44
Daniel Landa a Olga Lounová na Bali. Zdroj: facebook.com/pages/Žito-44

Právě tam se Landa s Lounovou budou prohánět společně se žraloky. Oba budou muset před natáčením podstoupit intenzivní přípravu s profesionálními freedivery a potápeči.

Natáčení na ostrově Bali bude zároveň sloužit k vytvoření koučinkových videí, které budou do konce letošního roku zveřejněna na webových stránkách. Na tomto projektu se podílí i řada dalších osobností z různých odvětví včetně sportu, vědy či umění.

Premiéra filmu je plánována na druhou polovinu roku 2014.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..