Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Daniel Landa točí film. Žito 44 se objeví na plátně s Olgou Lounovou

Monika Zavřelová

Monika Zavřelová

13. 4. 2013

Daniel Landa, jinak také Žito 44, odcestoval do indonéského Bali, aby zahájil práce na svém novém celovečerním dobrodružném filmu. Kamery se ujme F. A. Brabec.

FOTO: Daniel Landa

Daniel Landa odjel na Bali a už se těší, až nám předvede své první „kejkle“. Foto: Petra Jansová, Topzine.cz

Hlavní roli čarodějky Lenntiah v novém Landově snímku ztvární herečka a zpěvačka Olga Lounová, společně s ní se na plátně v roli čarodějů objeví dva mnichovští hypnoterapeuté. Jedná se o Olfa Stoibera (čaroděj Antares) a Sidonii Karstensen (čarodějka Tauri).

A jaký je účel celého filmu? Samozřejmě nic jiného než propagace koučinkového systému Zlatý drak, o němž se Landa zmínil již několikrát ve svých veřejných vystoupeních. A dojde i na nebezpečné momenty. Film totiž bude obsahovat scény, které nás zavedou až na samé dno mořských hlubin.

Daniel Landa a Olga Lounová na Bali. Zdroj: facebook/pages/Žito-44

Daniel Landa a Olga Lounová na Bali. Zdroj: facebook.com/pages/Žito-44

Právě tam se Landa s Lounovou budou prohánět společně se žraloky. Oba budou muset před natáčením podstoupit intenzivní přípravu s profesionálními freedivery a potápeči.

Natáčení na ostrově Bali bude zároveň sloužit k vytvoření koučinkových videí, které budou do konce letošního roku zveřejněna na webových stránkách. Na tomto projektu se podílí i řada dalších osobností z různých odvětví včetně sportu, vědy či umění.

Premiéra filmu je plánována na druhou polovinu roku 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Daniel Landa točí film. Žito 44 se objeví na plátně s Olgou Lounovou