Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

CODE:MODE ignoruje konfekci i v létě. A začíná již zítra!

Redakce

Redakce

27. 7. 2011

OBR.: Logo CODE:MODEIgnorujte konfekci! Vystihující heslo pro již známé módní dny CODE:MODE bude provázet i letošní léto na Smíchovské náplavce. Všichni nadšenci osobitého životního stylu a vy, kdo chcete oživit své šatníky originální tvorbou, zvýrazněte si v diáři 28. až 30. července 2011. 

FOTO: Code:Mode na Střeleckém ostrově - léto 2010

S kým z vás se tam sejdeme?, Foto: Nikolaj Rýfr, codemode.cz

Třídenní událost bude zahájena ve čtvrtek 28. července ve 12 hodin a potrvá do 30. července. Dějištěm festivalu se stane prostor Smíchovské náplavky a okolní hřiště jako klidová zóna pro maminky a děti. Letošní festival se ponese v duchu návratu života na veřejné prostranství a nezapomene se ani na výletníky na kolech, kteří budou mít pro svůj dopravní prostředek nejen zajištěná místa, ale i možnost servisu.

Co se bude dít?

Těšit se můžete na nulové vstupné a budování komunity nezávislých tvůrců. Přihlášeno je 127 účastníků orientovaných na oděvy, šperky, bytové dekorace, knihy a mnoho dalšího. Doprovodný program proběhne v rámci závodu na fixed gearech. Dočkáte se i jejich exhibice, kterou budete moct zhlédnout i v odvětví parkouru, flatlandu, frisbee, footbagu a fotbalfreestylu. Na místě bude možnost zapůjčit frisbee, hakisaky, skate i longboardy, takže nuda to nebude.

Pro dětské návštěvníky je zajištěný program v podobě divadla nebo interaktivní stavebnice. To vše po celou dobu v hudebním doprovodu DJs produkce či pouličních umělců. A jako každý večer nebudou chybět party!

    LETNÍ CODE:MODE 2011 
  • 28. až 30. července 2011
  • Smíchovská náplavka (orientační body: Botel Admiral, Hořejší nábřeží 1087/7)
  • Čtvrtek 13:00 – 02:00, pátek 10:00 – 02:00, sobota 10:00 – 02:00
  • Vstup zdarma

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

CODE:MODE ignoruje konfekci i v létě. A začíná již zítra!