Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Co si obléct na brigádu, na chatě nebo u moře? Léto 4x jinak

Anna Talašová

Anna Talašová

30. 6. 2011

Léto není jen vysněná dovolená u moře, která rozhodně nečeká každého z nás. Jsou to i teplé večery na chatě, grilování s přáteli nebo přetrpěná brigáda. Vybrali jsme pro vás outfit na každou příležitost.

FOTO: Léto 2011 H&M

Výbava do tropických dnů, Zdroj: H&M.com

Čeká vás letos v létě brigáda nebo dovolená maximálně na chatě? Pojedete jako každoročně do Chorvatska, nebo máte štěstí a vydáte se objevovat další z ostrovů v Jónském moři? Ať už budete chytat bronz. nebo klíšťata, vydělávat peníze, nebo vzdorovat řecké generální stávce, přinášíme vám inspiraci, co si obléct.

Od Chalkidiki po Krétu

Řecku propadne téměř každý, kdo ho navštíví. Proto není výjimkou pravidelně se tam vracet. Jestli patříte mezi protřelé turisty, nebo se do Řecka chystáte poprvé, klasickou modrobílou kombinaci oživte barevným akcentem nebo luxusní zlatou. Brýle ve stylu Jacqueline Onassis jsou třešničkou na dortu a také nepostradatelným doplňkem proti silnému slunci.

FOTO: Co si sbalit k moři

Co hodit do kufru?, Zdroj: Zara, Ann Christine, asos.com, H&M.com

Chalupáři

Ani doma na zahradě nebo na chalupě nemusíte natáhnout obnošené tepláky. Milujete je a pohodlí se za nic na světě nevzdáte? Vykašlete se na naše rady a hrdě do nich. V opačném případě zkuste najít něco, co kombinuje pohodlnost a módní trendy. Nebo si kupte jednu věc, která starému outfitu dodá šmrnc a vám pocit, že i na chalupě se můžete předvést. Třeba slamák, sandály a podle předpovědi plavky, nebo pláštěnku.

FOTO: Oblečení na chatu

Dovolená v Čechách nemusí být otrava, Zdroj: Zara, Ann Christine, Topshop

Nemůžu, pracuju

Trávit léto v neklimatizované kanceláři nebo obchůdku, kam v tom horším případě nikdo nevkročí, jak je den dlouhý, není zrovna milá představa. O to hůř, pokud musíte dodržovat dress code. Myslete ale na výdělek, který vás čeká, a dny si zpříjemněte leskem na rty v mušli nebo letními doplňky ve tvaru ryb, palem nebo kornoutků zmrzliny.

FOTO: Oblečení na brigádu

Nejstylovější zaměstnanec měsíce, Zdroj: Zara, Topshop, H&M.com

Každoroční peklo?

Dovolená s rodiči a opět do Chorvatska? Ani to nemusí být katastrofa. Řiďte se heslem, že jaký si to člověk udělá, takový to má. Pokud rodinné příslušníky opravdu nemůžete překousnout a kamarádka jet nemůže, spravte si náladu veselými barvami a pohodlnou kombinací tričko + šortky, která obstojí na pláži, v kempu i na výletě po okolí. Investice do nových kousků nemusí znamenat peníze vyhozené oknem, dobře vám totiž poslouží i doma.

FOTO: Co si sbalit k moři

Variabilní kousky, které poslouží i po návratu domů, Zdroj: Zara, New Yorker, H&M.com

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Co si obléct na brigádu, na chatě nebo u moře? Léto 4x jinak