Menu
TOPZINE.cz
Luxusní móda

Co se bude nosit v roce 2013? Těšte se na bermudy a šedesátky

Redakce

Redakce

24. 1. 2013

Zima je sice v plném proudu, ale nová módní sezóna je již za dveřmi. Neonky, bermudy a kůže – to jsou trendy, které na jaře zaplaví obchody! 

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/jarni-trendy-2013/]

Pouzdrové šaty a sukně

Všechny milovnice elegantního a zároveň sexy stylu mohou začít jásat. Pouzdrová sukně je zpět! Trend, který ve 40. letech proslavila francouzská značka Dior, se vrací v plné síle. Do svých jarních šatníků se letos nebojte zakomponovat šaty a sukně s vysokým pasem, které smyslně kopírují siluetu.

Zářivé barvy

Letos na jaře se připravte na záplavu opravdu sytých barev! Tento odvážný trend na svých molech představili Oscar de la Renta či jindy poměrně konzervativní britská značka Burberry. Nemusíte se bát ani šatů, na kterých se kombinuje několik neonových barev zároveň – takzvaný color-blocking.

Zlatá šedesátá

Louis Vuitton, Michael Kors i Moschino – to jsou značky, které se letos nechaly inspirovat ikonami šedesátých let, jako je Twiggy a Françoise Hardy. Jejich velmi barevné kolekce jsou plné minisukní, šatů s geometrickými vzory a špičatých lodiček.

Bermudy

O tom, že bermudy už nejsou pouze trendem mezi turisty ve středních letech, nás přesvědčuje nejnovější jarní kolekce. Letos si je můžete bez výčitek módního svědomí pořídit i vy a budete v nich chic! V obchodech se poohlédněte po těch s širokými nohavicemi ke kolenům.

Lesklé metalické materiály

Nablýskaná saka a šaty v bronzových a zlatých metalických barvách – i to je jaro 2013. Tento nepřehlédnutelný trend jsme mohli vidět na nejednom módním molu během jarního týdne módy. Metalické materiály se objevily například v kolekci značek Jean Paul Gaultier, Dior nebo Burberry.

Sexy kůže

IN byla v zimě, IN bude i na jaře! S kůží prostě nemůžete sáhnout vedle. Na jaro se nebojte pořídit si cokoliv, co je z tohoto odvážného materiálu. Počínaje bílou koženou bundou přes červené kožené kalhoty až po opravdu sexy černé celokožené šaty.

Pruhy

Připravte se na sezónu ve znamení pruhů všech druhů, šířek a barev! Ať už se rozhodnete obohatit váš šatník kalhotami, sakem, nebo šaty, nemůžete sáhnout vedle! Nechte se inspirovat například značkou Dolce & Gabbana, která pruhům a africkým vzorům zasvětila celou kolekci.

Že se už těšíte na novou jarní kolekci? Nemusíte dlouho čekat – obchody ji začnou prodávat již v únoru!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Co se bude nosit v roce 2013? Těšte se na bermudy a šedesátky