Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Co na sebe na Silvestra? S našimi radami bude vypadat skvěle

Linda Machová

Linda Machová

30. 12. 2012

Silvestrovská noc se blíží rychlostí blesku a vy ještě nevíte, co na sebe? Letos se nebojte flitrů ani výrazných barev. Poradíme vám, jak na ně!

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/outfit-silvestr-2012/]

Zazařte ve výrazných barvách nebo flitrech

Rozhodně se ale držte dál od laciných flitrů z tržnice, které bude mít na Silvestra na sobě kde kdo. Pamatujte, že méně je někdy více, a zvolte v celém outfitu pouze jeden blyštivý kousek. Může to být například halenka, boty nebo pouze kabelka. Zbytek outfitu laďte v decentních barvách.

Pokud nejste zrovna fanynkou flitrů a třpytivého oblečení, vsaďte na výraznou barvu. Vyberte si jeden výrazný kousek oblečení, třeba červenou sukni a na ní postavte zbytek outfitu. Halenku, boty i kabelku k ní volte v neutrálních barvách. Tím docílíte střídmého, ale zároveň slavnostního a velmi chic looku.

Vsaďte na černou

Malé černé šaty jsou klasika, která nestárne. Je sice zřejmé, že ve světlech reflektorů v klubu vyniknete spíše v bílé, ale černá má více plusů. Nejhlavnějším a nejznámějším z nich je asi ten, že pořádně zeštíhluje. Také se lépe kombinuje a působí mnohem více sexy. Stačí, když k ní zvolíte výrazné doplňky, líčení a účes, a máte vyhráno!

Zaměřte se na detaily

Různé detaily a doplňky váš look oživí a osvěží. Vzhledem k tomu, že se připravujete na silvestrovskou noc, můžete si dovolit doplňky, které byste si jindy nevzala. Výrazné doplňky, jako třeba velké prsteny, čelenky do vlasů, velké náhrdelníky a výrazné límečky, jsou to pravé. Originalitě se meze nekladou!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Co na sebe na Silvestra? S našimi radami bude vypadat skvěle