Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Christian Bale jako Mojžíš? Ridley Scott se chystá na Exodus

Redakce

Redakce

17. 3. 2013

FOTO: Christian Bale Exodus

Zdá se, že se nad Hollywoodem roztrhl pytel s příběhy s náboženskou tematikou a ty teď létají přímo na stoly těch největších tvůrců. Mezi nimi je i Ridley Scott, který chystá nový film o Mojžíšovi a právě do této role by rád obsadil Christiana Balea.

FOTO: Christian Bale Exodus

Jak by asi Christian Bale v roli Mojžíše vypadal? Zdroj: Reprofoto youtube.com

Ridley Scott společně s filmovým studiem Fox chystají nový film s názvem Exodus, což je i název druhé knihy Starého zákona, jejíž obsah vypráví o putování Izraelitů pouští a hledání země zaslíbené za pomoci Mojžíšovy. A právě v hlavní roli by prý studio i samotný režisér uvítal již zmíněného batmanovského představitele Christiana Balea.

Původní scénář k filmu napsali Bill Collage a Adam Cooper, ale dočkal se přepracování držitelem Oscara Stevem Zaillianem, který už dříve s Ridleym Scottem spolupracoval na úspěšném filmu Americký gangster.

Ridley Scott nyní pracuje na filmu The Counselor, který má naplánovanou premiéru na letošní podzim, a předpokládá se, že po jeho dokončení se bude nejspíš věnovat právě Exodu.

Vzhledem k tomu, že náboženská témata jsou poslední dobou v kurzu, jak jsme se mohli přesvědčit třeba u oscarového filmu Pí a jeho život, studio Fox bude zřejmě chtít Exodus dotáhnout do zdárného konce.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Christian Bale jako Mojžíš? Ridley Scott se chystá na Exodus