Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Cheryl Cole se v Americe chystá na porotkyni X Factoru a chybí jí anglický čaj

Redakce

Redakce

13. 4. 2011

FOTO: Cheryl ColeBritská popová star se v poslední době zdržuje převážně v Californii, a tak novinářům prozradila, co ze své domoviny nejvíce postrádá. Přitom ještě donedávna se nevědělo, zda bude či nakonec nebude novou porotkyní americké soutěže X Factor, která by měla vypuknout v září letošního roku.

FOTO: Cheryl Cole

Britská zpěvačka Cheryl Cole, FOTO: cherylcole.com

O této sedmadvacetileté rodačce z městečka Newcastle se v posledních dnech spekulovalo hlavně v souvislosti s rolí porotkyně v americké televizní soutěži X Factor.

Hlavním důvodem, proč tvůrci pořadu nejprve nesouhlasili s účastí zpěvačky, měl být její zřetelně slyšitelný britský akcent a nedostatečná popularita v Americe. I přes všechna negativa bylo nakonec minulý týden rozhodnuto, že se Cheryl Cole stane další porotkyní soutěže. O třetím porotci se rozhoduje mezi zpěvačkami Katty Perry, Paulou Abdul, Nicole Scherzinger a zpěvákem Georgem Michaelem.

Odrazovým můstkem Cheryl Cole byla účast v televizní soutěži Popstars The Rivals. Ta vedla ke vzniku dívčí skupiny Girls Aloud, jejíž debutový singl Sound of the Underground vzápětí ovládl britskou hitparádu. Za svého působení prodala kapela okolo deseti milionů desek, ale jak už to někdy bývá, i její členky se později rozhodly pro sólovou kariéru.

V případě Cheryl se její solová dráha vyvíjela poměrně úspěšně. Začala spolupracovat s americkým rapperem Will.I.Amem a v loňském roce dělala předskokanku skupině Black Eyed Peas na jejich turné The E.N.D. World Tour.

Debutový singl Fight For Love na ostrovech zabodoval

Následovalo natočení první solové desky 3 Words, z níž vzešlý debutový singl s názvem Fight For Love se stal nejhranějším hitem irské i britské hitparády. Její druhé album Messy Little Raindrops bylo vydáno v březnu 2010 a také zaznamenalo velký úspěch.

Zpěvačka momentálně více pobývá na americkém kontinentu a médiím se nedávno přiznala, že kromě své rodiny také postrádá hlavně pravý anglický čaj a britskou čokoládu. Kromě příprav na roli porotkyně se v Los Angeles věnuje také nahrávání své muziky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Cheryl Cole se v Americe chystá na porotkyni X Factoru a chybí jí anglický čaj