Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Česko Slovensko má talent 2012: Vítězem je operní pěvec Pavlúsik

Redakce

Redakce

25. 11. 2012

Kdo se zúčastní cesty kolem světa a zároveň si odnese výhru 100 tisíc euro? Show Česko Slovensko má talent končí a vítězem letošního ročníku se stává Jozef Pavlúsik!

Vítězem může být jen jeden. Diváci svými SMS hlasy rozhodli o absolutním vítězi letošního ročníku Česko Slovensko má talent. Ten, kdo dostane 100 tisíc eur, je zaslouženě Jozef Pavlúsik, který zazpíval italskou árii. I Jaro Slávik mu předpověděl skvělou budoucnost. Nemýlil se.

Jozef Pavlúsik pochází ze Slovenska. Studoval zpěv na konzervatoři, ale příliš tomu nedal, a tak ho ze školy vyhodili. Od té doby se živil prací na stavbách nebo jako automechanik. Do soutěže se podle svých slov přihlásil, aby změnil svůj život. A taky se mu to povedlo.

Alex Dowis předvedl své umění light art neboli kreslení světlem. Minule nakreslil bývalého prezidenta Václava Havla a tentokrát nakreslil karikaturistu Vladimíra Jiránka, který zemřel 7. listopadu. Proslavil se především příběhy o Králících z klobouku a dvou kutilech, Patovi a Matovi. Po Pavlúsikovi skončil ve finále druhý.

Porotci tentokrát nešetřili chválou ani u jediné zpěvačky ve finále, a to Kataríny Landlové, která zazpívala písničku od Eltona Johna. „Souhlasím s Jarem, že bys měla vyhrát, moc se mi tvé vystoupení líbilo,“ řekla jí Lucie Bílá. „Nevím, jestli vyhraješ, ale kariéru máš určitě před sebou,“ prohlásil Slávik.

Tanečník Patrik Gluchowski také předvedl skvělé číslo. Zdroj: TV Prima

Nejvíce ze všech finalistů následně překvapilo duo otce a syna, Andrej Kampf. Mladý bubeník předvedl skvělé číslo, na kterém se celá porota shodla, že to bylo zatím nejlepší vystoupení večera a že mu přejí hodně štěstí. Nakonec tak dvojice získala bronzové třetí místo.

Skupina Teulis ve finále zcela potvrdila svůj talent ve stínovém divadle. Ukrajinská parta přijela až do České republiky, aby zde mohla vystoupit a předvést, co umí, se vší parádou. „Pokud nebudete mezi TOP 3, tak bylo moje místo porotce v této show zbytečné,“ řekl Martin Dejdar.

Tanečník Patrik Gluchowski nastoupil sedmý v řadě a předvedl své mimozemské číslo v celé parádě. Také po svém čísle pozdravil svoji novorozenou sestřenku, akorát nevěděl její jméno, což v daný moment působilo velice vtipně. „Krásné vystoupení a máš nebývalý talent,“ pochválila ho Bílá.

Kritizovanou finalistkou byla Monika Olšovská a její pes Arsi, kteří předvedli dogdancing na téma Útok na Hirošimu. Vystoupení bylo sice hezky zpracované a psík na 100 % splnil misi, ovšem porotě vadilo téma, které nebylo zcela na místě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Česko Slovensko má talent 2012: Vítězem je operní pěvec Pavlúsik