Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Britney Spears chce určovat trendy. Proto brala lekce rapu od Nicki Minaj

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

16. 8. 2011

FOTO: Britney SpearsBritney Spears pojala svůj návrat do hudebního světa skutečně ve velkém. Přestala se totiž spoléhat pouze na pop. Svou hudbu chce oživit také rapem. Soukromé lekce ji nedává nikdo jiný než Nicki Minaj.

FOTO: Britney Spears

Britney Spears se zalíbil rap, Zdroj: myspace.com

Americká hvězda touží svou hudbu pořádně oživit. Patrně už se nespokojí jen s jednoduchou melodií a textem s několika málo střídajícími se slovy. Britney Spears chce určovat současné hudební trendy, proto musí do svého repertoáru zařadit také trochu rapu, díky kterému její hudba možná osloví více posluchačů.

Britney měla opět štěstí na své straně a letošní léto se setkala s Nicki Minaj. Obě zpěvačky se totiž sešly na turné. A hudbě se věnovaly, i když zrovna nevystupovaly. V zákulisí totiž probíhaly hodiny rapu – Britney jako žačka, Nicki v roli učitele. Popová hvězda si s Nicki několikrát zarapovala. Oblíbila si především Biggie Smalls a Snoop.

Přečtěte si také o spolupráci Britney a Lady Gaga

Odučené lekce přinesly kýžené ovoce. Popová zpěvačka se totiž do pouličního stylu zamilovala natolik, že ho nechá dýchnout do své další nahrávky, možná dokonce do celého chystaného alba. Femme Fatale se tak možná stane odrazovým můstkem pro mnohem zajímavější projekt.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Britney Spears chce určovat trendy. Proto brala lekce rapu od Nicki Minaj