Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Britney Spears vrací úder. A chystá duet s Lady Gaga

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

14. 8. 2011

FOTO: Britney SpearsPravděpodobně nejdiskutovanější hvězdy současné popové scény uvažují o spolupráci. V hudebních kruzích se začíná mluvit o chystaném duetu Britney Spears a Lady Gaga.

FOTO: Britney Spears

Britney Spears a Lady Gaga chystají duet, Zdroj: myspace.com

Americká zpěvačka s italskými kořeny, Lady Gaga, je známá nejen jako interpretka, ale také jako skladatelka. Díky jejím neotřelým nápadům, které mají u publika úspěch, si ji ke spolupráci přizvalo mnoho celebrit. Nyní přišla na řadu také Britney Spears, která se po vydání alba Femme Fatale opět vrátila do hudebního kolotoče.

Přečtěte si také recenzi na aktuální album Britney Spears

Ze spolupráce kontroverzní Lady Gaga a znovu vycházející hvězdy Britney Spears by mohl vyvstat poměrně zajímavý projekt. Zpěvačky svou práci navzájem dobře znají. Zmíněné ideje by měly vejít v platnost v Atlantě. Právě zde se totiž bude konat jeden z koncertů turné Femme Fatale, jenž se chystá navštívit také Lady Gaga. Poté, co Britney předvede svou show, se obě ženy sejdou a o spolupráci si promluví a doladí veškeré detaily.

Nápad na společný duet má Lady Gaga již v hlavě

Na veřejnost se dostaly dokonce informace, že zpěvačky spolu již jednou v zákulisí seděly. Strávily společně asi hodinu, povídaly si a narazily i na spolupráci a nový singl. Lady Gaga má již dokonce nápady na dvě skladby. Pokud se celebrity domluví a nazpívají společný duet, pokusí se ho představit již v říjnu, kdy se na jednom z Britneyiných koncertů na jevišti objeví také Lady Gaga. Příchozí se tak stanou prvními svědky unikátní spolupráce dvou kontroverzních zpěvaček.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Britney Spears vrací úder. A chystá duet s Lady Gaga