Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Bridget Jones 3: Do kin se vrací buclatá ranařka s obrovskými spoďáry

Dobrodružství mladé Britky, která je tak trochu smolařka, jsme mohli sledovat ve dvou výborných komediích Deník Bridget Jonesové a Bridget Jonesová – S rozumem v koncích. Nyní se pro filmová plátna připravuje další Bridgetin příběh. O co půjde tentokrát?

FOTO: Bridget v nezapomenutelném králičím kostýmku

Renée Zellweger v roce 2007 řekla, že kdyby se měla objevit v dalším pokračování příběhů o bláznivé Bridget, byla by připravena to přijmout. „Kdyby se to stalo, pak bych si až na posledním místě dělala starosti o to, jestli budu muset opět přibrat na váze. Už jsem to řekla předtím: Líbí se mi, když mám o trochu více ženské křivky.“

O dva roky později Renée fámy o třetím dílu popřela, ale nyní se natáčení potvrdilo a objevily se dokonce i podrobnější zprávy. Snímek bude prý režírovat Paul Feig (Kancl, Ženy sobě) a pracovní název snímku zní Bridget Jones 3.

Další detaily zatím potvrzeny nejsou. Nevíme tedy například, jestli se znovu společně objeví slavná trojka ve složení: Renée Zellweger, Colin Firth a Hugh Grant.

FOTO: Filmová bitka v kašně

Filmová bitka v kašně, Zdroj: distributor filmu

Otázkou také zůstává, jestli bude děj třetího filmového pokračování následovat i kniha. Autorka knižní předlohy Helen Fielding uvádí, že zápletka třetího dílu se má točit okolo Bridgetiny snahy ve 40 letech otěhotnět. Musí to totiž stihnout dříve, než její biologické hodiny dotikají. „Budu pracovat na obojím, na knize i na filmu, ale ještě nevím, jestli to bude totéž. Zatím není rozhodnuto,“ říká Helen.

Colin Firth, který ztvárnil Marka Darcyho, poodhalil ve svých domněnkách trochu více: „Bridget a Mark nemohou mít děti, myslím, že o to půjde. Tak udělá Bridget velkou chybu a vrátí se k Danielu Cleaverovi na tak dlouho, než stihne otěhotnět. A myslím, že ji poté Daniel odkopne a ona zůstane opuštěná. Kdo ví, kdo jí přijde na pomoc.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bridget Jones 3: Do kin se vrací buclatá ranařka s obrovskými spoďáry